www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex i zbogom
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

One night stand?
mmmm, DA! zašto da ne?
62%
 62%  [ 5 ]
hmmh, NE! nikako!
37%
 37%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 8

Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se to nikad desilo jer sex za jednu noc ne dolazi u obzir...

 
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zenska koja gotivi ono"sex na ex"ipak trebaju neka osjecanja!
Naravno nikada mi se nije desilo tako nesto a sigurno se nece ni desiti Very Happy
 
ASSIM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 67
Mesto: Breza

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci da sam bio los, ili je bila losa. Ha - ja. Sta ako se ne javi? Ako nece ona, ma necu ni ja Mad
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se, al to je bia sex sa dogovorom
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma desilo se i toga vise puta kad sam bio jos mladji i ludji, al znalo se to od pocetka da ce bude samo sex i bye Smile
 
dussan90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 108
Mesto: Nish CITY

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa znaci da te je ta osoba samo ikoristila i posle zaboravila.Samo joj je bilo do sexa.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise puta
jednom me je sokiralo
jer sam se nadao vise
inace i ja idem na 1 put
 
krissmiss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mi se nije desilo nesto slicno!

_________________
...Stvarnost oko nas ne moze biti bukvalno prihvacena niti odbacena,pobeci od nje isto je kao pobeci od sopstvenih nogu,prihvatiti je isto je kao i poljubiti sopstvene usne-preostaje nam samo da posmatramo,shvatamo i ostanemo spokojni...
 
mickeu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 5
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke valjda ocekuju da se mi prvi javimo. Ako iz nekog razloga to ne ucinimo prvi, odmah smo na crnoj listi. Pocnu one price, svi ste vi isti, vama je samo do toga...
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se jednom u nekoj diskoteci, i sasvim sam se normalno osecao, mozda pomalo tuzan, zato sto je bilo bas super, a ona je otisla!!!
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Re: Sex i zbogom Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Sta znaci kada vam se osoba sa kojom ste imali sexualni odnos nikad vise ne javi?

Da li vam se to nekad desilo i kako ste se osecali nakon toga?


jest. ma užas, osjećala sam se debilno
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam jednom...I to devojka koja je sa mnom izgubila nevinost,napatio sam se kao budala i posle toga nisam joj se javio!
Osecao sam se ne "glupo",nego sam se osecao glupim jer je posle par dana pochela da se udara k'o blesava sa dechkom kojeg je nashla poshto ja nisam hteo da joj se javim,a ja sam bash neko vreme postio posle toga! Evil or Very Mad

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex i zbogom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon