www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex i zbogom
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

One night stand?
mmmm, DA! zašto da ne?
62%
 62%  [ 5 ]
hmmh, NE! nikako!
37%
 37%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 8

Autor Poruka
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

netrazimo mi mnogo. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes zar ne Mr. Green


_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Pa da, vi bi muskarci magicnu zenu Rolling Eyes Rolling Eyes


ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
netrazimo mi mnogo. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes zar ne Mr. Green


Ko je rekao da muškarac traži? Možda žena želi da se sexa i kaže 'Zbogom!' Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe pa dobro ima i takvih "zena" Rolling Eyes
ali te zene obicno imaju i svoju titulu Laughing Laughing

_________________
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
andrejica je napisao/la sledeće:
Pa da, vi bi muskarci magicnu zenu Rolling Eyes Rolling Eyes


ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
netrazimo mi mnogo. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes zar ne Mr. Green


Ko je rekao da muškarac traži? Možda žena želi da se sexa i kaže 'Zbogom!' Mr. Green


u pravu si ali je to prava retkost. ispravi me ako gresim, ali znam da sam u pravu Very Happy

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
malizec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 153

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Hehe pa dobro ima i takvih "zena" Rolling Eyes
ali te zene obicno imaju i svoju titulu Laughing Laughing


E sad žene pod navodima pa još i da imaju titulu. Ne mogu nikako da se složim. Prosto neko više uživa u sexu i ne libi se da tu bude i samo jednom sa nekim tj. samo na jedno veče. Samo što se neki ljudi više srame i time sputavaju svoje zadovoljstvo (seksualno) Wink
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^mogu se sloziti sa tobom. smatram da se apsolutno moze javiti potreba upravo za "one night stand-om". nije to samo rezervisano za muskarce. i ne znam zasto bi zena nosila titulu zbog toga? a,cek,cek jel ta titula bese glasi - zadovoljna zena???
zaboravljate da i dame to rade,samo su diskretnije Smile pa se to ne sazna. a i zasto bi se znalo Mr. Green
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo, niti ce... Vjerenik mi je prvi i posljednji... Ali mislim da bih se jako ruzno osjecala da mi se posle sexa za jednu vecer ne javi taj sa kojim sam... Khm...sad mi je to misaona imjenica (ne varam mog dragog...) Samo zamisljam koliko bih se glupo osjecala da mi se to desi...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
sawo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: ee Na vrh strane Na dno strane

danas je to normalno,sex bez obaveza.....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugo sam se razmisljala da li je to dobro, sex bez obaveza ili nije..
Jedno, nije dobar jer taj sex obicno imas sa nekim neznancem, koga uopste ne poznajes.. ko zna kakav je on, mozda je grub, mozda je neke napaljenik, perverznjak, a ko zna i svime je sve prije bio.. da ne govorim o polno prenosivim bolestima..
Ali sa druge strane, sex sa neznancem, sex bez obaveza je uzbudljiv jer te nista ne veze za tu osobu, ne moras mu sutra dati detaljan izvestaj gde si bila, sta si radila i to.. On je tu kada ti zatreba, kada si zeljna malo "provoda" i nikad ne postavlja suvisna pitanja..

_________________
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Re: ee Na vrh strane Na dno strane

sawo je napisao/la sledeće:
danas je to normalno,sex bez obaveza.....

bravo care Laughing isto vazi i za zenski deo Wink
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima muskaraca ali i devojaka koji nemaju nikakvu zelju za bilo cime do seksom za jedno vece i logicno je da se posle ne jave.

Osim u slucaju da im se sex jako svidi, sto bas i nije cesta pojava jer u su te seme za jednu noc obicno stvar praznjanja a ne nekih vrhunskih dometa.

Ima i situacija kada se jedna od strana zesce izblamira "performansom" i onda joj definitivno nije do javljanja i podsecanja na fijasko.
 
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo ...
Ali mislim da je ponižavajuće. Šta god bio razlog nejavljanja ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex i zbogom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon