www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suknja ili Pantalone????
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pantalone ili ti farmerice..non stop sam u njima..mada eto desi se da upadnem i u suknjicu..retko al se desi.. ne znam..Zimi valjda 'ladno..nisam luda da se smrzavam..leti se prevarim i obucem ,al sta znam Rolling Eyes ...ne volem ja to nesto!!!!!!!!


_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma imam ja i suknje, čak ih ponekad i obučem,
ali se mnogo prijatnije osećam u pantalonama Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
ATAJLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 147
Mesto: Cacak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 02, 2004 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pantalone.
I poneku mini-suknjicu (ne gledajte u profilu godište!!!!!!!!!!)
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 02, 2004 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ko te pita za godiste atajlo...vazno da ti dobro stoji.... Wink Exclamation

_________________
 
ATAJLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 147
Mesto: Cacak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 02, 2004 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haj, Jasminčice.
Ne pita me niko, i nemoj da se usudi!
Da li je ovde i klinjo koga sam učila ko je S.M.? Ne, nemoj mi odgovarati, ne bih da počnem sa praksom "miniranja topika". Reći ćeš mi na drugi način. Drago mi je da si ovde. Smile
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 02, 2004 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha ovde nema miniranja topika..opusti se.....nismo na nekom drugom mestu..... Exclamation Wink

a za suknjicu ko sto rekosmo nek ti dobro stoji a ko pita za godinice...moz dobije batinice...sta kazes...hihi

p.s. da ne mislis na kinja????mislim da nije tu

_________________
 
ATAJLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 147
Mesto: Cacak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 02, 2004 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim na tvog SINA, srećice, ali, opusti se i ti, ako ga nisi pominjala, reći ću da je lapsus mentis i lapsus lingve i lapsus multimedijalis. MOJ (ne sin - lapsus).
Smile
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 04, 2004 12:31 pm    Naslov poruke: Re: Suknja ili Pantalone???? Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Sta draze nosite suknju ...haljinicu ili ipak pantalone????

ja se ne izvlacim iz pantalona..tj...farmerica.....a vi???




ni ja.

_________________
Kaze Crnogorac ocu:-Vec sam deset godina na studijama elektrotehnike,dosta mi je ,prelazim na medicinu.
Kaze otac njemu:-Ti kako hoces,ja i deda ostajemo.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko kad nosim suknju ili haljinu, nervira me kada momci sviraju po ulicama pa muvaju, zbog toga i slusam muziku da ih nebi cula
Nosim haljinu samo kad je jako vrucina... Smile

Inace obozavam panatalone svih vrsta... Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim suiknje..ponekad..na pojedinim mestima...u pojedinim prilikama..ali vecinom nosim pantalone..nekako se u njima mnogo prijatnije odecam

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
snezanadragicevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

suknja
 
bojanap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam pantalone i najcesce ih nosima. ali suknje su obavezne... u nekim prilikama, a ponekad i zbog muskog dela ih treba nositi Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Suknja ili Pantalone???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  sledeća
Strana 2 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon