www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarice...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Drugarice... Na vrh strane Na dno strane

Jel Vam se nekad desilo da jednostavno vas neko od drustva ostavlja..
Pocinje da se druzi [I]
sa nekim novim...i kao da mu vise niste potrebni,kao da sad ima to neko novo drustvo i da vas zanemaruje...
Ne mislim na to,da se sa nekim vidjate svaki dan i da provodite 24 dnevno.
Normalno je da imate i drugo drustvo i razlicite ljude oko sebe.
Ali konkretno jel vam se desilo da vas neko ostavlja i da vidite da vise nije ista osoba a bila vam je recimo neko najbolji i najblizi....
Jel vam tesko?Jel terate takve ljude u beep...Jel se razocarate ?



_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....


Poslednja prepravka: Alekssandra datum Uto Maj 08, 2007 9:08 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, desava se da se nace i novo drustvo... To je sve normalno, mora da se i sa drugima druziti...
Ali jos nikada nisam bila ostavljena od drustva... I nadam se, da se to nikada nece desiti... Very Happy
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije se nikad meni licno desilo, ali se desavalo ljudima oko mene.. tako da otprilike znam kako ti je.. teze je ako ti je ta osoba bila bliska..
ne znam dal je prvo doslo do svadje ili ne.. ali mislim da ce vremenom shvatiti koliko si joj znacila pa ce se vratiti.. a na tebi je da posle odlucis dal ces oprostiti sto te tako "ostavila".. u svakom slucaju, probaj da se ne opterecujes time toliko mnogo... vreme provodi sa drugim drugaricama, zblizi se sa njima..
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja najbolja drugarica je devojka koju znam od sestog razreda osnovne skole...sedele smo zajedno u klupi, zajedno bezale sa casova, kroz sve 'cari' puberteta zajedno prolazile...kada smo krenule u razlicite srednje skole malo smo se udaljile...nismo se toliko cesti vidjale i cule kao do tada...nije to drugo trajalo...svega par meseci i upravo tada sam shvatila koliko mi ona znaci...koliko je duboko volim...kada je ta pomama za novim drustvom prosla (i mene, a i nju) mi smo se nastavile druziti kao i pre...posle prve godine srednje se prebacila u skolu koja je bila na 10min od moje tako da smo postale jos blize...i kada smo krenule na fakultet obe smo stekle novo drustvo, ali nikada jedna na drugu nismo zaboravile...to sto imas nove ljude oko sebe ne znaci da moras zaboraviti na stare...u prijateljskim, kao i u svim ostalim vezama, veoma je vazno dati drugoj osobi prostora da 'dise', da se razvija i sazreva...uvek za pravog prijatelja moras biti tu, preko mnogih stvari preci da bi ga zadrzao kraj sebe...kompromisi su neophodni...to sto tvoja drugarica ume da izadje sa drugima bez tebe je sasvim normalno...daleko bilo da smo svaki dan po ceo dan zajedno...moja najbolja drugarica i ja se nekada i po nedelju dana ne vidimo...obe imamo mnogo obaveza i nekada nase prijateljstvo 'trpi'...to je samo prividno jer se sa pravim prijateljem ne moras videti svaki dan da bi on znao koliko ti znaci...nas dve kada se nadjemo nakon neke malo duze razdvojenosti, na brzaka ispricamo sta je to sto je novo i nakon toga se ponasamo kao da smo se videle pre 5min...i tako vec skoro 10 godina...i jace smo kao prijatelji danas nego kad smo sedele u istoj klupi svaki dan...bolje se poznajemo, kroz mnogo vise stvari smo prosle i sve su nas one zblizile...ljubav je ta koja vezuje dvoje ljudi...ljubav i postovanje, a ne kolicina vremena koju sa nekim provedes Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa,oni kvalitetni ostaju a "sateliti" se menjaju.
neophodno je menjati,dopunjavati drustvo
jer u zivotu ne napredujemo svi istim tempom,
prijatelji jednog momenta nam ne odgovaraju vise (ili mi njima) u nekoj drugoj situaciji...sve je to normalno

_________________
www.ONE.org
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da je normalno da se druzimo i sa drugim ljudima, ne samo sa jednom osobom. Naravno da imam drugaricu sa kojom se druzim bas dugo ali postoje i druge osobe sa kojima se druzimo, ne mogu ja od nje da trazim da se druzi samo sa mnom isto kao ni ona od mene...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam da li mi se ikada to desilo, jer ja to prosto ne gledam tako da me neko ''ostavio'' ili ja nekoga........
smatram da je normalno da se moji prijatelji druze i sta ostalim osobama pored mene, a i tako i ja druge....promena je dobra... svremena na vreme....i to ne znaci da se kao prijatelji zaboravljamo...
licno meni sve brzo dosadi....a kad bi snekim provodila 24/7 sta bi od tog prijateljstva bilo? zdrava distanca je sasvim normalna....
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jedna jako grozna stvar koja se svakome dogodila, ali ljudi koji to rade uglavnom na kraju ostanu sami tako da ne znam sto se tako ponasaju.

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se desilo da sam ja napustila neko društvo jer mi nije odgovaralo, ali nekad bez obzira na sve, izađem sa drugim društvom, viđam se sa njima neko vrijeme češće nego sa najbližima..ali to ne mora značit da mi oni više - manje znače.
doista mislim da je to sasvim normalna stvar da imamo više prijatelja i time se dopunjujemo u svakom pogledu.
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali milion puta!
Mnogo puta!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mi se desilo,ko zna koliko puta,ali su se svaki put vracali meni a tada mi vise nisu bili potrebni!!!
razocaram se i tesko mi je,ali uvek kazem da da cu ja njima uvek trebati,a oni meni nece nikad!!!

_________________
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravi prijatelji su uvek uz mene, ali to ne znaci da smo stalno zajedno.
Pogotovo sad smo se razdvojili, svako je u drugom gradu. Nekad se ne cujemo danima, ali znam da uvek mogu da racunam na njih i da ce biti pored mene kad mi to zatreba, kao i oni na mene.
Ja imam novo drustvo, imaju i oni ali to nece unistiti odnos izmedju pravih prijatelja.

Imam mnogo drustva, prijatelja i poznanika, sa nekima vremenom prestanem da se druzim zbog razlicitih interesa ili zbog nemanja slobodnog vremena. Ali to je sasvim normalno, a i zivot ide dalje..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Drugarice... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon