www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moje omiljene carapice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Slatka_mala_djavolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 208

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mrzim cipkaste,mrezaste,one odvratne hulahopke(znaci to nikad nisam nosila),najvise volim obicne carape sa cratnim likovima..

 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam carape. To mi je neki put najveci gust za kupovati. Obicno nosim neke otkacene sarene soknice. Bijele klasicne sportske carape ne podnosim niti posjedujem par.
A za vecernje izlaske Very Happy halteri, samostojece, mrezaste.....
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim carapice sa svim dizni likovima,mrezaste,sa prsticima,sarene i jednobojne...i naravno bele sportske!!!

_________________
zivot je lep
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja već dugo vremena skupljam čarapice, najomiljenije su mi one što šarenije, sa nekim likovima iz crtanih filmova!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaaha, imam carapice one za svaki dan, i imam carapice za spavanje , Very Happy
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 5:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rara zar te nefata srklet kada spavas i obuces carapice?
volim carapice od strample
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da svaka zenska ima svoje omiljenje carapice Wink
imam odredene za:
po danu, obicne pamucne soknice, na izlazak neke stramplice sexy ili straps (samoljepljive carape)...
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam carape za sve moguce prilike.... I sve su toliko individualne ne znas koje prije pogledati Laughing
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam carapice!Samo pamucne.I duge i kratke!Obozavam ih!

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
kristinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam pojma iskreno ...zavisi poshto retko nosim suknjice ...uglavnom preferiram sa likrom ..boju kozhe ili neke zanimljive..A ovako najvishe volim soknice i da su shto ludje i sharenije...upravo nosim one sa odvojenim pristitjima .. Bash su sweet.. Very Happy imaju cvetitje Very Happy al' su toliko neudobne dok se ne naviknesh Very Happy
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najomiljenije još uvik ih ima di su štrumfovi Laughing od malena ih iman i čuvan
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moraju da budu sarene...plave, zute, crvene...nije bitno ali moraju da imaju cvjetice, medice isl. ma prave djecije hehehe kada ih nosim uvijek se osjecam mladje

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Moje omiljene carapice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon