www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji antivirus???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
KingLui
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Okt 2004
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD32

 
corded
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kasperski nema dileme
 
josipkuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 9

hungary.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 7:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam ja infirmisan Nod32 prepoznaje najvise virusa
 
_D-Devil_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 95
Mesto: Skoplje-Chair

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako hoces dobar antivirus downloadujes nod32 downloadujes najsvezije definicije i eto virusima kraj
 
soprduda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 4

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Najbolji antivirusni program. Na vrh strane Na dno strane

Svaki antivirusni program je dobar. Nema najboljega. Svi su slabi. Kada bi imali najboljega, virusa vise ne bi bilo.
 
Nistalicno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Norton Internet Security, radi perfektno, nemam problema sa virusima vec 2 god. Izuzetno sam zadovoljna. Jedino sto malo uspori racunar ali ne tako strasno kako mnogi misle.
 
aleksandarkok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preporučujem NOD32
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam bas imao dobro iskustvo sa nortonom trenutno koristim kasperski a za neke vece potrebe koristim anti virus vojske scg

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
acevantura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

norton mi se nija bas najbolje pokazao, za razliku od kasperskog al ima jos jedan koji se skoro pojavio, free je i kazu da je kao kaspesky samo sto manje resursa koristi zaboravih ime pa kad ga probam javicu Very Happy
 
mabs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 1

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar AV ? postoji li to uopste na ovom svetu ? Laughing pocnite da koristite linux pa nema virusa i ostalih sranja Shocked
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima visusa i za linux nemoj da se zavaravas

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim pandu i nisam zadovoljan zbog updata, stavim ga na automatski i on se updejtira svakih 20 min, trenutno tražim nešto bolje, svi savjeti su dobrodošli!

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Najbolji antivirus??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 2 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon