www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laz....
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Laz.... Na vrh strane Na dno strane

Prvo su se lomila koplja oko nekoj ex clanici ovde dali da ostane tema da se ta osoba "ogovara", pa onda sam ja primetila jednu osobu na forumu da puno laze (bilo je vise nego ocigledno) i sve to me natjeralo da vas pitam. Sta mislite o osobama koje se "lazno" prestavljaju i izmisljaju po netu ? Sto ih to tera da lazu ? Koji je njihov cilj i zasto to uopste rade ? Mozete li ih razumeti?

P.S. Bez navodjenja imena molim vas!!!! Pricajte uopsteno jer suprotno toga bi tema bila zatvorena...



_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao i u zivotu. mada...ovo je ipak drugi svet. zavisi kako ga ko prihvati, shvati..ili kako je ko motivisan njime. ima sigurno ljudi koji kroz "laz" traze nekakve odgovore kojima su suocheni u stvarnom zivotu , a ne vide drugi nachin da dodju do njih. drugi pak nekakvu satisfakciju za lichne neuspehe ,ili mane, ili nepriznavanje u stvarnom zivotu.treci, mozda zele da na taj nachin ostanu anonimnjiji nego shto stvarno jesu..pa opet sledeci su jednostavno takvi. ima i klinaca, dechice koji to gledaju kao jednu vrstu igre ili ti zabave....

kao i u zivotu

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim lazno predstavljanje.
Mislim da svako treba da bude ono sto je.
Naravno svi mi imamo razlicite trenutke. Onda kad smo tuzni predstavljamo svoju emotivnu stranu, kad smo srecni volimo da se salimo i da lupamo gluposti. Ali, u svakom trenutku treba da budemo MI.

Ne razumem ovde one koji se predstavljaju sex simbolima,oni koji se prave emotivci, oni koji sebe kuju u zvezde, a nista od toga nisu.
Zasto graditi popularnost na lazi.
Moze neko postati poznat po svim forumima, primati milione PP, ako je u stvarnom zivotu sam, bez ikog svog, ako nema nista iza sebe. Dzaba popularnost, to je samo prividna sreca.

_________________
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesigurnost...verovatno...ili zelja da se predstave onakvi kakvi nisu,a kakvi bi zeleli da budu...Sve je to neprihvatanje samog sebe,,, Neutral

_________________
Crvenokosa lutalica
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne vidim svrhu tog laznog predstavljanja. Svako od nas je ovde anoniman, i ostali o njemu znaju onoliko koliko taj zeli sebe da otkrije. Tako da sta god napise ne povezuje se sa njim. I bas zbog toga ovde dobija slobodu da moze da pise ISTINU ma kakva ona bila.

A opet, ako neko pise stvari o sebi koje nisu istina, sigurno se necu opterecivati time, nek radi sta mu je volja, samo neka mene zaobidje.

Pitas jos zasto to te osobe rade...Valjda sve nedostatatke u svom real life nadoknadjuju u cyber world-u....a mozda i imaju strah kako ce biti prihvaceno na ovaj, malo drugaciji nacin nego kada su lice-u-lice sa nekim.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo dobro pitanje. najverovatnije lažu ovde, tj. na netu, jer su sigurne da ih niko neće provaliti da lažu, jer ih najverovatnije niko ne poznaje, dok u životu nije isto jer će toj osobi teško da poveruje neko ko je iole poznaje.

_________________
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Te osobe koje se lazno predstavljaju,uglavnom pate od kompleksa nizih vrednosti ili pokusaju sebe da idealizuju kroz virtuelni svet ,jer su u stvarnom nezadovoljni. Exclamation
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta osoba koja se lazno predstavlja verovatno nije zadovoljna svojim zivotom, i ovde se trudi da bude nesto sto nije, svi ovde mogu biti extra ribe i maco tipovi... ali kad se sretnes oci u oci sa njima maske padaju....

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
imaginelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 24
Mesto: Beograd

brazil.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kriza identiteta, toga je danas puno. Nepismeni seljaci imaju svoje ja, za razliku od mnogih koji su kao pametni. Biti neko drugi!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Mrzim lazno predstavljanje.
Mislim da svako treba da bude ono sto je.
Naravno svi mi imamo razlicite trenutke. Onda kad smo tuzni predstavljamo svoju emotivnu stranu, kad smo srecni volimo da se salimo i da lupamo gluposti. Ali, u svakom trenutku treba da budemo MI.

Ne razumem ovde one koji se predstavljaju sex simbolima,oni koji se prave emotivci, oni koji sebe kuju u zvezde, a nista od toga nisu.
Zasto graditi popularnost na lazi.
Moze neko postati poznat po svim forumima, primati milione PP, ako je u stvarnom zivotu sam, bez ikog svog, ako nema nista iza sebe. Dzaba popularnost, to je samo prividna sreca.



uze mi rec ispod prstiju.... Wink .....totalno se slazem.....ko laze neka je njemu ili njoj na cast.....iskreno njihova istina me ne zanima ako sami smatraju da im je zivot toliko neinteresantan da moraju da izmisljaju bolji....njima je najgora kazna to sto kad su sami sa sobom moraju da se suoce sa stvarnoscu....a verujem da im je to gore, nego sto bi bilo da u startu pricaju istinu......mozda bi kao originali mogli da pricaju sa nekim ko je kao oni.....a onda bi shvatili da i nisu toliko losi..... 8) 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Srednjoskolka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 1217
Mesto: CRNA GORA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Te osobe koje se tako predstavljaju po meni su nezadovoljne sobom i zeljele bi da budu nesto sto nisu ili ne umiju...
U svakom slucaju cinicno
 
nick2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 71

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije laz ako verujes u to. Neki ljudi naprost veruju u svakakve gluposti pa tako i svakakve gluposti izjavljuju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Laz.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon