www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laz....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim potrebu da se neko lazno predstavlja...bar ovde na netu niko nista ne trazi da pricas sto ne zelis...ako vec neko nece da kaze nesto bolje da ne prica lazi...a verovatno tu ima i nezadovoljstva stvarnim zivotom..


_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laz kod mene ne prolazi i tesko da ne kazem nikako oprastam.
Osobe koje se moraju pretstavljati kao neko drugi oni su slabici, jer misle da ce biti vise voljeni. Nije tako. Ako te neko voli kao prijatelja ili kao partnera onda zbog toga sto si to sto jesi a ne zbog toga sto si neko drugi.

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laz u zivotu je nesto drugo, od ove "virtuelne lazi"! Ne uzimam za zlo, ljudima koji lazu na netu, jer mnogi od njih (neke cak i znam0, tu su da bi ubili vreme i samo i jedino zbog zezanja! Znam neke devojke, koje loze ljude svasta i stvarno je zanimljivo citati te paljevine, koje balave nad "virtuelnom lepoticom"! Ili nesto slicno! E, vec kad to zadje u neki blizi kontakt-to je onda isto sto i laz u zivotu! Ovo sto mi piskaramo-samo je mrtvo slovo u "etru" Very Happy ! Neki su ovde, bas iz zezanja, da bi "studirali" ljude, bez i najmanje zelje i sa totalno iskljucenom mogucnoscu da upoznaju ili zblize ni sa kim! I totalna su suprotnost, svemu onome sto ovde piskaraju! Totalna-znaci ovde "lazu", u stvarnom, realnom svetu-ne! Nista nije crno ili belo, pa nije ni ovo! Wink Na osnovu pisanja ljudi ovde na forumu, ne sudim ni o kome!To je samo moje skromno misljenje! Wink

_________________


 
nenadbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2003
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kompleks kao redovna pojava nize vrednosti
trazis ono sto nemas a voleo bi da imas.
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NA forumima se trudim da dobijene informacije proverim, a da li neko laze o nekim nebitnim stvarima, iskreno- nije me briga.
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stradanje covjeka pocelo je zbog lazi to je to mislim postoje bijele i crne lazi bijele su lazi koje cine covjeka srecnim nasmijanim a crne laze su zlo
 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam komentara za takve ljude!ali verovatno se plase i nisu dovoljno hrabri da priznaju ko su i sta su....problem u glavi!
 
Ivcha018
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:42 am    Naslov poruke: bez naslova Na vrh strane Na dno strane

Laz na chatu donekle i razumem. Ja sam licno palio neke moje prijatelje predstavljajucu se kao zensko, ali sam im posle rekao ko sam.
Laz na forumu je ipak nesto drugo, i ne odobravam ga.
Embarassed

_________________
Coool...
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 7:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predstavljam se punim imenom, prezimenom, E-mail adresom u uvijek stojim iza onoga sto kazem. Bilo dobro ili lose. Ime Berka je i u mojoj licnoj karti.

A na one koji lazu ne bih se bas tako brzo ljutila. Radi se o osobiama cija je laz
krik za pomoc.
Iza svake ovisnosti ( alkohol, prekomjerna hrana, laganje, kradja, ovisnost o odredjenoj osobi, o nekom predmetu, seksu ili mjestu) krije se velika zivotna rana. Dusevna bol koju oni svjesno ili nesvjesno na pr. lazima prikrivaju ili ne prikrivaju nego se eto samo tako malo bolje osjecaju.
Treba im otvoriti oci da su bolesni i uvjeriti ih da im je potrebno lijecenje. Uz podrsku koliko god je moguce.
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako postoji razlog ( motiv ) za laganje, pitanje je samo da li je nama on prihvatljiv ili ne. Osobu X moze mnogo toga "naterati" da laze, a razlozi su u svakom slucaju psiholoske prirode... da li strah od necega, ili potreba da se dokaze u necemu ili nekome, ili je to prosto potreba da sebe zastiti...!?
U svakom slucaju, na nama ( ostalima ) je da to razumemo ili ne, da prihvatimo ili ne... Tudja laz nije nas problem. Wink

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laz je laz i ja licno nemam opravdanja za to.
Doduse, laz iz zabave moze biti u redu, ali samo u "stvarnom" zivotu, oci u oci, samo tako je i moguce postici pravu zabavu, zar ne?
Laz u nekoj drugacijoj, sa coveka prividno "manje obavezujucoj" situaciji, kao na primer ovde na forumu (ili bilo kom drugom forumu) je isto kao da pisete nekome pismo pre recimo pedeset godina, i lazete ga. Ako bih izvlacio analogiju, to je kao da ubijete coveka u dvoboju, ali sa ledja.
Jer, ako neko i dodje ovde potpuno neozbiljan, sa idejom da ozivljava karijeru nesudjenog spisatelja/spisateljice pa pocne da prede nasiroko pustivsi pritom masti na volju, to ne znaci da su svi ovde takvi, pa da ih prema tome ne dotice ta "laz iz nehaja".
Daleko od toga da se ne treba saliti, ali to se moze u delu foruma koji je tome i namenjen, inace onaj ko bi eventualno resio da se "sali" gde god stigne u stvarnom zivotu, bio bi smatran ili ludim, ili vrlo nevaspitanim.
Dakle, verovatno bi najbolje bilo da svi mi, dok pisemo ovde, to radimo postujuci minimum ljudskog bica u onima koji nase reci mozda citaju, kojima nas odgovor mozda treba.
Ako neko nije sposoban za to postovanje, bolje je da ode i ne kaze nista, nego da prica lazi, ili bilo sta.
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kompleksi i osjećaj manje vrijednosti! Ako je netko usamljen i nepopularan u stvarnosti vrlo lako može probati lječiti svoje komplekse laganjem da bi "pridobio" prijatelje i divljenje drugih. Poznajem dosta takvih ljudi i inače u životu, ne mora to samo biti na netu! Takvim ljudima nema spasa dok god ne prihvate sami sebe onakve kakvi jesu i nauče se voljeti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Laz.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon