www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laz....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
borko_car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 38
Mesto: slavonski brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu,to im daje osjecaj mocnosti jer si na neki nacin stvaraju novi zivot kakav su oduvjek htjeli

 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mozda da pokazu ono sto nisu, ili hoce da pokazu kako su pametni a zapravo pokazuju upravo suprotno. Mislim da je forum napravljen da bi se pomoglo drugima, da se podijeli misljenje s drugima, da se savjetuje nekoga, a to sto pojedinci lazu to je njihov problem.
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno su pune kompleksa,pa zele da budu neko drugi

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevolim laži....to je nešto što najviše mrzim,volim biti ovakva originalna kakva i jesam i samo ja,....a te osobe što lažu necjene samih sebe pa ni drugih..
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma interesantna tema!!! Manje vise net, ja poznajem jednu porodicu koja timski laze (neverovatno, ali istinito).
Sta reci? Pa, u pocetku sam im verovala, dok polako nisu poceli da se gube u svojim lazima. Predpostavljam da su to kompleksi! Potreba da budes ono sto nisi. A ima tu i bolesne ljubomore, potrebe za dokazivanjem, potrebe da se bude naj u svemu....

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U stvarnom životu slažem ponešto...ma ne bi to nazvala laž nego 'prikrivanje istine' ali samo da ne bi povrijedila neke ljude. Sudjelujem na nekoliko foruma i kažem da sam na svakom 100 % iskrena jer tu nemam što lagati iz razloga što me nitko ne poznaje. Niti me tko čuje niti me vidi. Pa ne vidim razloga da lažem...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Re: Laz.... Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
Prvo su se lomila koplja oko nekoj ex clanici ovde dali da ostane tema da se ta osoba "ogovara", pa onda sam ja primetila jednu osobu na forumu da puno laze (bilo je vise nego ocigledno) i sve to me natjeralo da vas pitam. Sta mislite o osobama koje se "lazno" prestavljaju i izmisljaju po netu ? Sto ih to tera da lazu ? Koji je njihov cilj i zasto to uopste rade ? Mozete li ih razumeti?


Mislim da ne možemo sigurni biti, da li je neko, stvarno onaj za koga se predstavlja, ili sve to izmišlja... Sve je ovo jedna velika iluzija.

Lično smatram da ovaj sajt postoji da bi se družili, razmenjivali mišljanja, i imali priliku, da svaki dan, naučimo nešto novo. Mislim da nema potrebe da se neko "folira", i da izmišlja bilo šta... Onakav si kakav jesi, i za svakog od nas, ovde ima mesta, kakav god da je.

A, osobe koje rade, to što vi kažete, mislim da su jako iskompleksirane, i ne zadovoljne sobom, pa te komplekse leče na taj način, predstavljajući se kao neko ko bi želeli da budu...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zaista ne volim lazove jer zasto obnjivati druge, kad sami mrzimo da budemo obmanjivani i da nas neko laze??? Zaista mrzim lazove iz dna duse... A ovaj forum je i stvoren radi druzenja, i ne vidim poentu da se medjusobno lazemo... Mislim da ce se i ostali clanovi na ovom forumu sloziti sa mojim misljenjem Question Question Question

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neko rece: svaka laz ima svoju draz;-)
bez zeze. lazi nisu ok. bolje je govoriti istinu. sam nek bude fer i nek bude iskreno (dino merlin)
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na netu je sve oprosteno
ako ih ima,a ima ih(lazljivaca),oni samo pokusavaju da budu ono sto nisu i u tome nema nista lose jer lece svoje komplekse,ako bi govorili istinu to bilo kao da su u svom svetu

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
ZVRNDULE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepodnosim laz...
Mislim da svako treba da se prestavi onakav kakav jeste...
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam..mozda lazu zbog neke potrebe da bi bili bolji od drugih,..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Laz.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon