www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laz....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadalina68 slazem se u potpunosti sa tobom - u pitanju su kompleksi i nezadovoljstvo oni sto u stvari jesmo i teznja da se prestavimo i budemo ono sto nismo...

 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to stvar u kompleksima i zelji da se predstave boljima nego sto jesu u stvarnom zivotu,neki način bježanja od stvarnosti

Većina ljudi je ponekad u životu lagala ili "preoblikovala" istinu. Ipak, živimo u svijetu u kojem je jedno važno moralno načelo ne lagati.Ljudi često lažu iz straha od kazne ili posljedica,da bi "sačuvali obraz",da bi sebe prikazali u boljem svjetlu. Svašta ljudi čine da bi postali ili ostali prihvaćeni.

"Ko laže, ne zna kakva se posla laća, jer mora izmisliti 20 drugih laži da bi održao prvu."Alexander Pope

"Najokrutnije laži često su izrečene šutnjom."Robert Louis Stevenson

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta da se kaze za takve osobe, oni to rade iz svog hira i pricaju svasta predstavljaju se lazno, pricaju da idu na fakultete i da uce skole a ustvari ne rade nista nego rmbace ko zna gde, pricaju i predstavljaju se lazno izmisljaju o onome o cemu nikad nece moci da imaju pa im je lepo da nekog lazu, zadovoljniji su sobom ako neko misli da su oni takvi, njihov cilj nepostoji to je ovisnost od interneta, i NIKAD necu moci da ih razumem, jer da neko tako nesto radi to nije normalno ili je poremecen ili je psihicki bolesnik!!! Prepoznace se mnogi u ovome koji vide ovo!!!

_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta znam... kompleksi recimo... stvaranje lazne slike o samom sebi na netu...
lakse je to uraditi ovde nego u stvarnom zivotu...
vidimo samo text...

mogao bih da se setim gomile konkretnih razloga zbog kojih bi se neko sluzio lazima da bi zavarao masu na netu...

svako voli da je "voljen" u drustvu...

nezadovoljan realnim zivotom covek moze da nadje "spas" na netu... ovakvi forumi su idealni...

sem licnog zadovoljstva, ne vidim ni jedan drugi razlog za stvaranje laznog identiteta...

ko zna koliko ima calnova oko nas koji nisu ni priblizno onakvi kakvim se predstavljaju...

btw... ipak... lakse je ziveti s ove strane monitora Wink

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim laž Exclamation Ne razumem osobe koje se lažno predstavljaju i žele da budu neko drugi Rolling Eyes Rolling Eyes
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jednostavno je ovako lakše,ipak je ovo virtuelni svijet...
Sad ako neko misli da ako nešto baljezga,a da pri tome nema ljudi koji znaju nešto o čemu taj priča i da zapravo znaju sve o tome šta taj brblja...
Šta reći, nego za mene je veća budaleština, kada čovjek bez neke rezerve piše o sebi i gdje živi i šta radi i gdje izlazi...Ipak je ovo kako rekoh virtuelni svijet,nikad ne znaš ko je sa druge strane i kakav bolesnik čita to što pišeš...Ja lično ne lažem nikada,bez neke potrebe,ali i na ovakvim forumima ne govorim stvari o sebi koje bi mogle da uzrokuju nekakave posledice za mene,ne lažem ali ne govorim sve tačno ko sam i šta radim itd...
Za takve stvari postoji facebook ili tako nešto kada znaš i poznaješ osobe sa kojima
kontaktiraš preko net-a...Mada net je čudna stvar ,ima svakakvih ljudi,ali neće dugo
ni oni da vršljaju po tuđim računarima...
Sad zašto se neko lažno predstavlja,to ne znam,ali znam da niko ovdje ko je pametan neće da se predstavi ko je i šta je...Samo može da se nasluti iz postova...
Što opet ne mora ništa da znači...Jer po onome predstavljnom ovde smo svi
super neki ljudi i svi smo pošteni sažaljivi,dobri ,humani, ljepi i savršeni...
Što to kod mene ne pije vodu,jer previše dobro poznajem ljude...Radim sa ljudima,
tako da znam šta sve ima na ovom našem dunjaluku...Dobro ovdje je većina mlađih ljudi koji i nemaju neku izgrađenu ličnost ili stavove,
ili iskustvo,pa će se to s vremenom dosta puta promjeniti kroz život...
Mada sam ubijeđen da ima više onih koji su sa dobrim namjerama na ovom mjestu nego onih kojima je vršljanje jedini cilj,ili to izmišljanje sebe kao savršenog dok u stvarnosti to nije tako...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 2:26 am    Naslov poruke: Lazi Na vrh strane Na dno strane

Helo,
Zasto Covek voli da laze?
Zasto misli da moze uspeti sve sa lazima?
Kako funkcijonise osoba koja laze?
ITD!!!
Sta mislite vi?
I vasa pitanja u vezi lazi, imate li ih?
Pozdrav
Kris
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Helo

Zasto Covek voli da laze?
Zato sto... uverava drugu osobu da je neka licnost (jer nista nije stekao, ima jos hiljadu razloga)


Zasto misli da moze uspeti sve sa lazima?
Toliko su usli u tu igru da vise ne znaju ni sami ko su Laughing


Kako funkcijonise osoba koja laze?
Funcionise (osim sto jede... pisa i t.d.) time sto se hrani lazju... i misle da su stvorili tako sebe(procitaj odgovor na predhodno pitanje) Laughing


Sta mislite vi?
Mislim da je laz potrebna kao voda na ovoj planeti Exclamation Svi smo gresni ijuuuuuu Laughing Laughing Mr. Green sta ce mo sad Question sve lose stvari da obrisemo iz naseg zivota.... Laughing Laughing Laughing
nauci se da zivis bez lazi Laughing sto je vrlo tesko u nase vreme... najbolje je bilo kad smo bili neandertalci

obicna pitanja>> kako si Question (dobro... ustvari lose) Jel ti dobro Question (jeste... a nije).... eto ti primer najobicnije lazi... Laughing Laughing Laughing Laughing

odavno sam citao da covek dnevno tako slaze priblizno 100 puta(valjda)


Hot Cherry Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ahaaaaaaaaaaaaa

_________________

 
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hello;

odavno sam citao da covek dnevno tako slaze priblizno 100 puta(valjda)
Nesvesno hoces reci? Laughing Laughing Laughing

A svesno?


Ima hiljadu razloga za laz, ceo zivot u ovom sistermu je "podvrgnut lazima", a voleti lagati , to je opet nesto drugo...

Uspeti sa lazima nije moguce, taj koji to misli da moze, i prilazi sa takvom zemljom, misli da je prevazisao sve druge, siguran je u sebe na pogresan nacin, i nije jos shvatijo
na kojoj planeti zivi...

Da hrani se lazlju jer mu do toga stalo, njemu je laz ko nekome istina, vitalno, samo kad se popisa on izbaci otrov i tamo gde se popiskijo, on sve unistijo....

Tvrdoglavost, ponos coveka , dika i sta ti ja znam, ne dozvoljava coveku lazovu da kaze da nije dobro kad ga pitamo kako je, zeli da onaj drugi nezna da mu nije dobro"iz ponosa", mada mu se na licu vidi kako mu je....Da to su svakodnevne lazi sto kazes koje niko ne shvata u lazi, "ali laz ", htela bi imati dobru definiciju na srpskom, verovatno bolje poznajes srpski nego ja....
Hvala na svom opisu , interesantno zar ne?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto čovjek voli da laže?
Pa i ne vole baš svi da lažu...
A uspjeh u današnje vrijeme je i te kako zasnovan na gomilama laži.
Tako da priča kako se ne može uspjeti sa lažima i ne stoji u današnjici...
Danas svi lažu,a najveći razlog je bilo kakva korist, na bilo kojem polju...
Čovjek koji uvijek govori istinu nestiže daleko.
Ja ne govorim da treba lagati,jer u suštini ne volim da me bilo ko laže,
a ono što ja ne volim da meni neko radi,to i ja ne radim drugima.
Mislim ne radim baš često Mr. Green ...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hello Samar,
Ne stize se daleko bez lazi?
jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
A sta ce oni koji dodju daleko sa lazima pa kad se sve otkrije i sruse se...
"naravno zavisi sta radi sa lazima"

ja mislim da je strasan taj pad .....

Samo nastavi da radis ono sto zelis da ti druge cine.....
To je zlatan savet od naj veceg...
Pozdrav Samar, ja ne zelim ti ga dati , al ga sam trazis....
Totalna sala zadnja recenica....
Kako kazu Francuzi, " igra sa recima"!!! Very Happy Very Happy Very Happy
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislio sam da kažem da treba ponekad istinu pretvoriti u drugi oblik,
ili ti sakriti što od nje.
Jer ako imaš previše iskren nastup u bilo čemu to na dobro ne mož' da izađe.

Lažemo u mnogo slučajeva,neke ste i nabrojali,ali danas da bi bilo što uradio
moraš ponekoga i da slažeš,ne mislim na tip bolesnih laži...
A što se tiče ortodoksnih lažova,e oni su problem i sebi i drugima.
Ali kako u većini slučajeva i nemaju baš nešto mozga,
brzo se provale,pa na njih gledam kao na nekakve komičare.

Postoji još jedan tip lažova a to su bolesni lažovi.
E ti su u stanju da izmišljaju stvari koje se nikada nisu desile a teško i da hoće.
Osim u njihovim bolesnim glavurdama koje ponekad treba razbiti.
Ne prezaju od ničega i ne poštuju nikoga.
Čak idu do te granice da u svoje bolesne priče stavljaju i svoje članove
obitelji.
Takve treba zaobilaziti u širokom luku,jer ako s njima jednom dođeš u kontakt,
možeš olako da čuješ nešto o sebi što i ti sam to o sebi nisi znao...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Laz.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon