www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telefonski racun za internet
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
zuti5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2005
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Telefonski racun za internet Na vrh strane Na dno strane

Koliko dobivate mjesecno interneta?

 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Internet je fiksno 660 dinara, a telefon... od 2300 pa do 3500 din... max sto sam dobio je 4500 dinara Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Free

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za internet fiksno 25€, kad se uracuna i pretplata za telefon i telefonski racun izadje sve zajedno oko 100 evra mesecno....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ccc...kod nas flet od 256kb/s (Cable net) protoka je svega 2000 din mesec dana Smile
Lici srbija jeftino ali medjutim...to je za vas iz inostranstva.
Pozdrav
losmi200
 
Milan_kraljevo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Deo telefonskih impulsa potrošen za dial-up mi je između 1100 i 1400 din a koristim Sezam-pro SMIN 042 flat za 660din mesečno (Naravno nemam uslova za neki veći download ili multiplay).

- Računica je jasna: Što pre kablovski (SBB)! Ali, kad bi zavisilo od mene.
Čekam već 5 (pet) meseci na uvođenje, nadam se da će se smilovati uskoro.

- U provincijskim gradovima možemo samo da sanjamo ADSL i konkurenciju provajdera, a samim tim i bolje usluge i manje cene.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko ja znam u Kraljevo (ako zivis u njemu), postoji SBB i valjda jos neki kablovski operator... e sad za internet ne znam kako stoje stvari, mislim da to jos uvek nije pocelo da radi... jer ako ono kazu da ce biti za mesec dana, to u najboljem slucaju znaci da ce biti za godinu dana Neutral

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: 512kbps-20e mjesecno-fiksno. Na vrh strane Na dno strane

Meni naplacuju 20eura mjesecno ali mi je brzina 512kbps.
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a nista care,kod se adsl placa 100kn mjesecno

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj telefonski racun je bio veoma visok... Najveci racun za telefon mi je bio oko 15000 dinara... A sada se krece izmedju 5 i 7 hiljada... A internet sate... Uplatim 100 sati mesecno i to me izadje oko 500 dinara...

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ocigledno znaci da ili ne koristis SMIN mrezu za internet (a mozda to tvoja centrala ne podrzava), jer za 100 sati internet-a nikako je mozes preko SMIN-a da platis vise od 1000 dinara...

Evo ja trosim oko 350 sati, nekad i vise... i sad mi je racun kao sto vidis bio 3000 din.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bezicni 128kb/s 1350din mesecno, telefon nema veza sa ovom tech Mr. Green

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Telefonski racun za internet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon