www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Amsterdam
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amsterdam je predivan...kamo srece da sam imala priliku i licno se uveriti..no moracu se i ovim zadovoljiti Wink


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KO namerava da poseti Amsterdam, nek' to uplanira za dane proslave kraljicinog rodjendana! Ceo grad se pretvori u narandzasti balon.

Ali, ne zaboravite da ponesete kompas, da nebiste stalno setali u krug! Wink
E da, posetite i one izloge "suvomesnatih proizvoda" u Red Light District. New Evil

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amsterdam je jedan od mojih omiljenih gradova. Zivim na 45 minuta od njega tako da cesto odem tamo na ceo dan! Wink
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crying or Very sad .....nemojte vise, rasplakacu se......
nego, mislim da kod nas ima ponude u okotobru i novembru, kad nije sezona tj, nije nesto preterano skupo, pa planiram da se nekako tad organizujem....da krenem....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ArmaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 216
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako moras da vidis neki grad u EU onda ti je to AMSTERDAM. Razz

_________________
Pozdrav, Arma H.

 
NatasaI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 177
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije toliko divan grad! Pun lala i budala haha Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas bila u Amsterdamu ali sudeci po slikama bas ne odgovara opisu koji ste vi naveli..ako zivite tamo znate vise nego ja..ali marihuane i prostitucije ima svuda..budala takodje..ali onoliko cveca.bas i nema.. Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

amsterdam mi je neispunjena zelja al nadam se ne zadugo
 
misterioso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 34

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep je to grad, meni licno zbog vode....treba ga videti, predlazem vam Hotel Bull dog(Hotel, ne coffe shop:) ), obratite paznju na jednu posebnu konobaricu, samo cuvajte se da vas neprevari:) Shopping je fenomenalan, posebno cuvene pijace.... Samo kad bih imala decu, nikad nebi zivela u tom gradu Very Happy
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amsterdam je jedan od gradova koji je ostavio na men eveoma veoma lep utisak...cak mi je mnogo lepsi i romanticniji od Pariza...

sav je na vodi .....tamo sam popila najukusniju kafu do sada ma sta da vam kazem vec da ga posetite ako u zivotu za to imate prilike...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije vise slobodan onoliko koliko je nekad bio ali je jos uvijek grad mozda najvecih sloboda Smile

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam proletos u ovom gradu ali nažalost samo na dva dana.No, i to je bilo dovoljno da se okusi njegova čar.
Kao što reče aureliano, ovaj grad ima najviše sloboda. To se doista i vidi.
Pa,hej, marihauana je tamo legalizovana.Ja bih se ,preparirala, tamo kad bih živjela Very Happy Very Happy .
Za svatkoga ima ponešto. Ako samo posjetite njihov ZOOvrt, spremite se na četvoročasovnu šjetnju. Ogroman je.
Evo malo priloga( tj slika) i od mene:


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Amsterdam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon