www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FC Vojvodina
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 11:28 am    Naslov poruke: FC Vojvodina Na vrh strane Na dno strane

pozvao bih sve navijace FC Vojvodina da u ovoj temi komentarisu, pisu o aktuelnostima... naseg ponosa nizije, da se konacno prekine monotonija izmedju navijanja samo za partizan ili zvezdu
FIRMA 1989


 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam klasican navijac FC Vojvodine (znaci zapad i semenke) odazivam se pozivu. Samo ne verujem da nas ima ovako malo na forumu.

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da nas nema malo! Tu sam i ja kao verni Vosin navijac!
Sta da kazem... na utakmice idem od 3 godine kada sam spavao na caletovom krilu Smile

Vojvodina, jedna jedina, pola bela, pola crvena!!!! Razz
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vojvodina - ofk beograd 1:0
plomismo romanticare
mi smo firma svuda prisutna stacemo uvek sa vama,
vojvodino pobedi danas ti,
pesma nasa ce ti pomoci
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ima istine u prici da ce Mihajlovic Sinisa uloziti kes u Vosu, sta prica carsija?
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam cuo tako nesto. Samo me ne bi iznenadilo. Mada, ko zna?!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daj boze da hoce.
pripremamo se za vikend, zemun - vojvodina
SVI U ZEMUN
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A onda posle idemo na Spens, dolazi Zadar!
Posle dve uzastopne pobede mislim da su kosarkasi zasluzili pun Spens i navijanje kakvo prilici Vosi.
Ono od prosle subote sa Zagrebom je bilo sramota, bilo je kao u pozoristu!
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasicno navijanje koje meni odgovara. Nemojte mi zameriti ali ja sam covek u godinama. Volim da gledam sport bez preterane galame. Mada sportisti vole suprotno. Ipak ...

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: slika Na vrh strane Na dno strane

evo kako bi trebalo stvarno da se navija
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam video ovu sliku nikada. Fantasticno. Odusevljen sam! Kakva inspiracija! Fenomenalno! Nemam vise prikladnih reci! Dosta! Ne mogu da prekinem! Tastatura sama kuca!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steta u zemunu odigrano 1-1 dali nam gol u 90' minutu sa igracem manje, nema veze spremamo se za mec sa jedinstvom iz bijelog polja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> FC Vojvodina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon