www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FC Vojvodina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno pozdrava za himzu, svaka cast, stvarno cenim kad neko navija za klub iz svog grada, a ne da mi cela srbija navija za zvezdu i partizan, ceni svoj gradski klub pa makr on i ocajno igrao i bio u trecoj beton ligi. Very Happy
a sto se tice vose, eto nas za koju godinu u evropi, polako dolazimo do naseg starog plasmana koji smo 90-ih imali!!!


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto je najzanimljivije nekada smo se bunili zato sto smo vecito treci, a sada bi bili srecni da smo ponovo na tom mestu. Ali ubrzo cemo biti u vrhu, samo da se proteraju svi lopovi iz uprave i eto nas na stazama stare slave!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu lopovi samo u upravi, mislim tu su najveci, ali ima lopova na jos mnogo funkcija, pa cak i medju navijacima
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oooo..pa vidi ovo nisam ni video! Shocked Shocked
Ja sam isto s vama! VOSHIN NAVIJAC!!! Zauvek!
U svim sportovima SAMO VOSHA ZIVI ZA MENE!
POzdrav
losmi200
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nego jel zna neko jel navijaci (mislim na one najvatrenije) bojkotuju jadransku ligu ili je samo poseta ocajna?
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa znas kako, do crne gore ti treba preko 10 sati puta, problem je organizovati prevoz za veliki broj ljudi, a malo je onih koji hoce da putuju 12 sati odgledaju tekmu i ponovo 12 sati nazad
evo jedne slike navijanja iz podgorice
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nisam mislio na Podgoricu ili na bilo koje gostovanje. Posto kosarku pratim kosarku bio sam na svim utakmicama u jadranskoj ligi koje su se igrale u NS. Atnosfera je bila ocajna, pravo pozoriste... A navijaca nigde!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekeda je posojala navijacka grupa red firm, prava navijacka grupa koja je klub pratila u svim sportovim, fudbal, kosarka, odbojka...
medjutim sada dodje par ljudi okece zastavu i to je to, a firma ide iskljucivo na fudbalske utakmice.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra ekipa, igrao sam protiv njih ljetos na turniru u Gradisci...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako je nekad navijao red firm
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je nas grad,
koji nikad nije sam, nije sam,
nas Novi Sad!!! 8)
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos jedna utakmica bez poraza... Doneli smo bod iz Kule!
Bravo momci samo tako nastavite... bod u gostima tri kod kuce i eto nas u Evropi! Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> FC Vojvodina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon