www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FC Vojvodina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno tako, posle gostovanja u kuli ocekuje nas mec svih meceva, docekujemo zvezdu, ocekujemo nova tri boda i ludnicu na tribinama

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam juce na kosarki... kakvo razocarenje a bili smo bolji celu utakmicu smo vodili i onda onaj prodani Gurovic da nam da neku trojku iza ledja u poslednjoj sekundi... stvaarno nije fer! Nemamo srece Crying or Very sad
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
onaj prodani Gurovic da nam da neku trojku iza ledja u poslednjoj sekundi...

sta ces, uglavnom onaj za koga si godinama navijao ti zabode noz u ledja, prodana dusa... Twisted Evil
 
nspanter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 19
Mesto: JHGMHG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maso, za vikend sa Zvezdom, zivim za tu tekmu. Idem na sever da navijam makar bilo i -20 stepeni. Vosa zakon!!!

_________________
PANTER
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu, dolazimo svi na sever pa ne znam sta da se desi
 
nidza88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: N.Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam slaninar,sad nas je jedan vise,a slazem se sto se tice zvezda i partizana,nasa liga je losa zato sto se svodi na zvezdu i partizan
E da znate koliko me je njih pitalo za koga navijam,ja kazem za vosu a oni meni,ne tako,za zvezdu ili partizan...
I jel zna neko sto su karte za Vosa-Zvezda toliko skupe???

Edit by Jugovic:
Ovo sve je moglo u 1 poruku a i u pravilniku pise da koristis EDIT-dugme ukoliko zelis nesto da dodas Exclamation
 
nspanter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 19
Mesto: JHGMHG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto sam cuo da ce Lazareski iz Novog Sada preci u Vosu, taj decko je odlican

_________________
PANTER
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema veza koliko je karta, to je ipak jednom godisnje, za to se mozete iskesiti, sutra je veliki dan, dodjite svi da pomognemo igracima u osvajanju nova tri boda
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vojvodina - C. zvezda (1:0), ha, ha, utero im ga je Kizito u 73. min. ,posle 10 uzastopnih poraza od C.Zvezde, Vojvodina osvaja nova tri boda, usli smo u odlicnu seriju, kao domacini tri boda u gostima jedan, bez poraza
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas gostujemo u BG-u u mecu protiv Vozdovca, ocekujemo nova tri boda
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je..ga, uleteo nam vozdovac sa dva komada Vozdovac - Vojvodina (2:0), ova utakmica prekinula nam je seriju od osam utakmica bez poraza
 
nspanter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 19
Mesto: JHGMHG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi sledece kolo dobijamo borac, sad cemo da im se oduzimo za poraz na pocetku sezone

_________________
PANTER
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> FC Vojvodina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon