www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FC Vojvodina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utakmica u Podgorici zavrsila se neresenim rezultatom, a u sledecem kolu 11. III. docekujemo Partizan, bice dobra tekma!!! Wink

 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam da je sinisa mihajlovic zainteresovan za privatizaciju vojvodine,to bi sredilo stvari u klubu na duze staze.
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsena je utakmica FC Vojvodina - FC Partizan rezultatom (2:3), da sudija nije grobar mozda bi bilo i drugacije Mad , u sledcem kolu ocekuje nas gostovanje u Smederevu!!! Wink
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo kako bese u subotu:

Mi smo jedno, to je nasa snaga!!!
 
stevakrpelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Sinisa Mihajlovic-Persona non grata Na vrh strane Na dno strane

Da li ste videli transparent na utakmici Vojvodina-Partizan koji su izneli navijaci Vovodine na kom je pisalo da je Sinisa nepozeljna osoba.Sramota jer ipak je On covek mnogo ucinio za grad novi Sad.

Edit by Jugovic:
Nema smisla otvarati novu temu, kad ovde mozete da raspravljate o tome! Wink

_________________
Moj klub je prvak bio, i opet ce biti on,
a Ja zelim samo jedno da Zvezda bude sampion...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sramota, nisam upućen u to ali mislim da je ne samo za Vojvodinu i Novi Sad učinio mnogo već i za cjeli fudbal u SCG. Još je želio da napravi oproštajnu utakmicu u NS, sada ćemo vidjeti hoće li

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba da su ponosni sto ce oprastajnu utakmicu odigrati u NS ali...
cudan smo mi narod... Crying or Very sad

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako sto se tice Sinise Mihajlovica, ja sam takodje mislio da bi mogao biti dobra stvar koja bi se mogla desiti FC Vojvodini ali posle nekih cinjenica koje su iznete promenio sam misljenje, evo vam:

"Zvanično saopštenje za javnost ujedinjenih navijača FK "Vojvodina"

Mi, navijači fudbalskog kluba “Vojvodina”, želeli bismo da se oglasimo i ovom prilikom objasnimo poruku koja je bila istaknuta na utakmici sa Partizanom. Poštujući humanitarne aktivnosti Siniše Mihajlovića i njegov doprinos osvajanju druge šampionske titule, želeli bi smo da istaknemo sledeće:


1.Siniša Mihajlović je još kao igrač Vojvodine, pre 16 godina, svoju afirmaciju tražio u Crvenoj zvezdi i time izdao poverenje koje smo mi, navijači, imali u njega. Od tada, on je za nas zvezdin igrač.


2.Novi Sad je grad Fudbalskog kluba Vojvodina”, a stadion Karađorđe je naš stadion i mi, navijači, nikad nećemo dozvoliti da se revijalni zvezdaški hepening odigra na njemu.


3.Takođe, želeli bismo da istaknemo našu političku neutralnost i ujedno izrazimo bojazan da bi ovakav događaj mogao u našem gradu da poprimi neprimerenu političku konotaciju i izazove sukob koji bi išao na štetu našeg kluba.

4.Ovo je jedinstven stav svih navijača FK “Vojvodina”, a ne samo dela, kako se provlači po nekim novinama.



VOJVODINA – JEDNA JEDINA!
Ujedinjeni navijači Fudbalskog kluba Vojvodina:
Firma1989
Stara garda
Red Firm
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Celo kolo pomereno je za tri dana, tj. za utorak pa tako i utakmica u Smedervu, nadamo se da radni dan nece uticati na broj gledalaca!!! Wink
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utakmica Smederevo - Vojvodina zavrseno rezultatom 1:0 Rolling Eyes U sledecem kolu u subotu 25.03. kao domacini ocekujemo Javor
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo da vam pomognem sa slikama!!
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj momak je slomio Zvezdu u Novom Sadu,slomice je i u Beogradu!!
Usput,dobio je cerku,i zvace se Vesna!!!Napred Kizo!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> FC Vojvodina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon