www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FC Vojvodina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
NAMKA10
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 11:53 am    Naslov poruke: deste Na vrh strane Na dno strane

kad ce mihajlivic igrati onu utakmicu na stadionu vojvodine, sa maradonom

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23/03/2006 | Izvor: B92, Sportski žurnal
Ostavka UO FK Vojvodina?

Kompletan Upravni odbor Fudbalskog kluba Vojvodina, uključujući predsednika Aleksandra Jevtića podneo je ostavku na vanrednoj sednici tog kluba, u sredu uveče, piše "Sportski žurnal".

Informacija koja je još uvek nezvanična je "kulminacija višemesečnih konflikata i loše komunikacije na relaciji Predsednik UO Jevtić - direktor Cvetko Riđošić.

Upravni odbor je krenuo u akciju smenjivanja Riđošića, ali je ovaj odgovrio najavom Skupštine kluba, koja može da smeni Upravni odbor. Kako Skupštinu čine, dobrim delom, navijači, članovi Upravog odbora odlučili su se na ostavke.

Skupština kluba biće održana 28. marta u 18 časova u SC 'Vujadin Boškov'.

_________________
I C E M A N
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utakmica sa Javorom zavrsena rezultatom 1:1, steta, u sledecem kolu idemo u goste protiv OFK Beograda

Danas bese ovako:
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam fan Vojvodine ali mi je drago da je ove godine u mnogo boljem polozaju u Ligi nego ovih godine kada se borila za opstanak. Sada ima sanse i za plasman u Kup UEFA!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise nema, posle poraze od zete u gostima od 2:1, nista od evrope Rolling Eyes
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema veze Leki mi smo najbolji Wink

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Stari-Grad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Stari Grad , Novi Sad , Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

добри сте али не онолико колико се дижете у небеса и колико на речима...

_________________
Stari Grad - Novi Sad
 
ERIC CANTONA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 73
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vojvodina je nekad bila solidan tim,danas je raspad sistema...Mislim da bi klub mogao ponovo da ojaca,ali jedino kroz privatizaciju...

_________________
Posle svakog pada ustajem,nikad ne odustajem,jaci postajem,do kraja ostajem!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja Gojković: Nemam sukob sa Vojvodinom
Cetvrtak, 8. februar 2007. 10:38

Fudbalski klub Vojvodina u poslednjih nekoliko dana uputio je veliki broj optužbi na račun gradskih vlasti u Novom Sadu i gradonačelnice Maje Gojković. Iako su čelnici Voše već kovertirali ostavke, optužujući Gojkovićevu da stoji iza problema kluba, gradonačelnica Novog Sada tvrdi da nema nikakav sukob sa jednim od najstarijih srpskih klubova.

"Iznenadjena sam pisanjem medija o našem navodnom sukobu. Nikada nisam bila u sukobu sa FK Vojvodina, jer kao gradonačelnica ja i nemam ingerencije da se bavim fudbalskim klubom. Medjutim, sa interesovanjem čekam da vidim šta je zapravo pozadina tog sukoba", rekla je Gojkovićeva za "Sportski žurnal".

Ona je dodala da bi uzrok napada na gradsku vlast mogla da bude želja čelnika Vojvodine da se upravljanje stadionom prepusti ljudima iz kluba.

"Stadion je imovina države Srbije kojom trenutno upravlja javno preduzeće SPC Vojvodina i ne može da se tek tako prepusti na upravljanje fudbalskom klubu. U medijima sam saznala da neki tajkuni imaju odredjene planove u vezi sa lokacijom stadiona, a ako je to tačno, lično ću se založiti da se to spreči", poručila je gradonačelnica Novog Sada.

Gojkovićeva je dodala da predsednik Vojvodine Ratko Butorović nikada nije tražio da se sastane sa njom.

"Ako se budu javili sa konkretnim zahtevom i kažu šta žele, razgovarala bih sa ljudima iz Vojvodine. Kod mene u poseti jedino je svojevremeno bio predsednik FSS Zvezdan Terzić i tada sam mu rekla da nemam nikakve nesporazume sa čelnicima Vojvodine. Voša ima moju podršku, ali njihov plasman na tabeli zavisi od igara na terenu, a ne od gradonačelnice. Ako treba, doći ću i da navijam. Pa, za koga ako ne za Vojvodinu i Novi Sad?", zaključila je Gojkovićeva



Izvor: MTS-Mondo

_________________
I C E M A N
 
Igor_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2003
Poruke: 483
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ode Bata, bice problema!!!
Bato ostani!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> FC Vojvodina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon