www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nadogradnja kose =)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Nadogradnja kose =) Na vrh strane Na dno strane

Tjavo svima!

Mene zanima ako je neko od vas devojaka nadogradjivao kosu ili je po mogutjnosti frizer ili poznaje nekoga ko zna neshto o temi.
=)
Pa ako bi bile ljubazne da mi pomognete, ja nemam pojma skoro nishta o tome, chula sam da postoje dve tehnike "lepljenjem" i "chvorovi" i da chvorovi kao traju duzhe i redje se odrzhavaju... ali kako to izgleda???
Jel se primeti n' stuff?

S druge strane znam da ovde u novom sadu ima jako puno frizerskih salona, ja sama sebe shisham vetj godinu i po dana jer sam realno jako razocharana u frizere, koji su u nemogutjnosti da utole mojim zheljama iz glave, te poshto imam kratku kosu jako mi je lako da sama sebe oshisham Smile
Mrzi me da pushtam kosu jer je to stvarno cimanje i s obzirom da je meni kosa uvek nekako raschupana, to ne mogu da postignem kada je pushtam i uvek me smori i oshisham se prvom prilikom "losheg dana".

Tako da apsolutno nisam upoznata sa nadogradnjom i tako time.
Da li imate preporuke?


Hvala unapred!
S.



_________________
 
studioelit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 7
Mesto: Beograd - Nova Pazova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeeeeeeeeh sta sve imam da kazem o tome!
silikon keratin mikrogranule klipse ušivanje čvorovanje i tako dalje. To su sve tehnike kojima se radi nadogradnja a mislim da je cvorovanje na prvom mestu, pa ako se neko od vas ipak odluci za nadogradnju, neka odabere cvorovanje ... ne unistava kosu ni malo!

_________________
Pitajte Anu Nikolic gde se shisha ... Studio Elite!!!
 
sanjica_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2008
Poruke: 24
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 14, 2008 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh nisam dogradjivala nemam ppotrebe za tim a moj ti je savjet bolje pusti svoju kosu djaba mozes zeznut svoju kosuuu
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecom, nemam potrebe za tim, moja kosa je jako gusta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Nadogradnja kose =) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon