www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealno vreme za udaju...
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Idealno vreme za udaju... Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite kada je idealno vreme za udaju i za radjanje dece?
Evo moja je drugarica sad u maju napunila 18 godina,posle 3 meseca se udala i evo juce se i porodila... po meni je to suvise rano za sve to...
mislim ok je ako je ona spremna na to... ali ipak....


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i meni je 18 godina suvise rano...Pre te 4 godine kad sam ja imala 18, imala sam vezu koja je tad trajala vec 2 godine i bila sam ubedjena da cu jednog dana sigurno se udati za njega i imati gomilu decice...Kasnije je ta veza pukla i posle sam ja prozivela mnogo toga sto da sam ostala sa tim deckom nikako ne bih mogla. I to iskustvo ne bih menjala ni za sta. Zato mislim da sa 18 jos uvek ne znamo u sta se upustamo i mnogo toga od zivota gubimo i propustamo. Mada, to je neki moj stav i naravno ima ljudi koji zele neke drugacije stvari...

Meni je trenutno u prvom planu da zavrsim fakultet, zaposlim se, postanem svoj covek i onda sledi brak...Recimo negde oko 30te. Mada nikad se ne zna.... Razz

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je idealno vreme za udaju oko 28 god.
a za dete oko 30.-te
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto bi moja mama rekla :Dete moje drago zavrsi skolu,prpdji sveta,zaposli se i tek onda se udaj,a dete planiraj tek kad vidis jel mozes s njim skupa Laughing

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ranije sam mislila da je 25 idealno ali kad sam napunila 25 a sada imam 26 ipak mislim da mi je jos rano

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa rekla bih oko 27 godine.
Nego,posto spominjete devojke od 18 god.koje su se udale...Jedan moj drug je to dobro objasnio: "U tim godinama jedino verujemo u idealnu i pravu ljubav,kasnije vise ne...Tad bih se ozenio kad bih se vratio u te godine".

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastassia je napisao/la sledeće:
Po meni je idealno vreme za udaju oko 28 god.
a za dete oko 30.-te


mislim da je kasno za 30 za dete...
najbolje je oko 24-25...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izmedju 25 i 30 Smile nikako prije.
 
Okicee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: BIH_GER

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

35! Embarassed Zavrsis fax, zaposlis se, napravis karijericu, tj. uvod za nju i sigurno mjesto, a onda udaja!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vestica je napisao/la sledeće:

mislim da je kasno za 30 za dete...


Za dete nikada nije kasno pa ni u 35.oj samo ,ako ga zelis imati kraj sebe.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vestica je napisao/la sledeće:
Nastassia je napisao/la sledeće:
Po meni je idealno vreme za udaju oko 28 god.
a za dete oko 30.-te


mislim da je kasno za 30 za dete...
najbolje je oko 24-25...

Evo i ja da se malo umesam Smile
Slazem se s VESTICOM! Ipak sve to treba da se odigra oko 25te. Kasno je 30ta. Kasnije kada dete napuni 18 i kada bude bilo u tim ludim godinama necete moci da ih razumete i sve ce vam smetati.
Pozdrav
losmi200
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je idealno vreme za udaju negde oko 25-27 godina
a za bebu oko 28
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealno vreme za udaju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 1 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon