www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealno vreme za udaju...
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Evo i ja da se malo umesam Smile
Slazem se s VESTICOM! Ipak sve to treba da se odigra oko 25te. Kasno je 30ta. Kasnije kada dete napuni 18 i kada bude bilo u tim ludim godinama necete moci da ih razumete i sve ce vam smetati.


Lepo je rekla zozefina...tako mislis dok si jos uvek daleko od te 25-e ... a kad dodjes u neke 22-23-24 i ukapiras da je to period kad si eto vec trebao da nadjes osobu sa kojom ces provesti ceo zivot...i da treba da se zenis/udajes ... pa khmmmm... rano jos!
Uostalom, ko ce to dete da izdrzava, cime? Zato sto mali broj nas uspe da zavrsi fax, zaposli se i osamostali potpuno do svoje 25te (pricam o ljudima koji su izabrali put studiranja). A ako tako nesto ne mozete pruziti detetu, onda je neodgovorno praviti ga samo iz razloga da kad ono bude imalo 18 godina vi ne biste bili suvise 'stari da ga razumete'...



_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je idealno kad zavrsim fakultet, zaposlim se, ali to se naravno desava samo u filmovima jer nijedan ne bi cekao toliko.
Nema niceg idealnog, udaju se neke sto moraju, neke sto zele ali nijedna to ne uradi u onim godinama u kojima je planirala.

_________________
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni od 23 do 26-27!Mislim da je to naj idealnije vreme za udaju,a i za radjanje dece jer zena sto je starija sve teze prihvata sve to!

_________________
zivot je lep
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas su se te granice malo pomerile.
Mozda od 22-30.
Ja sam se udala u 21. godinu.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
emia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 70
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da godine nisu toliko vazne, bitno da si punoljetna, stambeno i financijski osigurana i najbitnije ako mislis da imas dovoljno zivotnog iskustva da ga dijelis s nekim drugim. Neke to steknu s 20, neke s 25,30 a neke nikad. Meni je zelja udat se kad zavrsim faks i zaposlim se, to je dakle negdje u 25-oj.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto kasnije to bolje...to naravno ne znaci 60 godina....mislim da se ne treba udati jako mlada.....mozda bi trebala od 20-29(29 je nesto naaaaaaaaaaajkasnije!)

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
mrgud20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 104

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda negdje u 29-oj. Meni je sad 23 a nesto se najezim kad pomislim na to
 
Honey-bunny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 63
Mesto: Jedan coskic

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...vreme za udaju...Onda kad osetish da si spremna,sam svoj covek(znaci imash posao),da mozes da se vezesh i kada volish osobu kojom se vencavash...Nema boljeg vremena...

_________________
Love is being stupid together...

Posetite moju stranicu:
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni su od 25 do 30
 
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje sto prije dok si jos mlada i lijepa...pa i ako vidis da neide imas jos vremena naci drugog...jer ako se prekasno udas pa vidis da s njim neide kasno je za nov pocetak
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno vreme za udaju je kad si siguran da je NEKO baš TAJ za koga treba da se udaš, a da si TI dovoljno zrela za PORODICU!

Vremenska granica ne postoji.
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno vreme za udaju je kada nadjes srodnu dusu i kada si siguran da je ta osoba skime bi zelela da provedem zivot i da zasnujem porodicu a vremenska granica nepostoji

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealno vreme za udaju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 2 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon