www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealno vreme za udaju...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Re: Idealno vreme za udaju ! Na vrh strane Na dno strane

Mislim sa jedno 24.
Moja drugarica se udala sa 18 a uvjek je govorila da se
nece udati do 25. godine. Nikad se ne zna!!!



_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema pravila tu..bitno je da imas pravu osobu kraj sebe i da znas da je to to.......

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad si spreman i sa pravom osobom, nije bitno kad. Osetiš to.
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znaci ako zavrsim fax u 23-24 kako planiram,zaposlim se radim par godina dakle idealno vreme po meni je 28-29 godina. Mada mi nista ne ide kako planiram,pa verovatno nece ni to

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
jasenovka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 211

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da je tako ja sam se udala u 19 godine sta to ima veze svi mi kazu da sam mlada ali ja nemislim tako meni je bas lepo
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne postoji pravo vreme jednostavno je kad naleti princ na belom konju
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica980 je napisao/la sledeće:
ne postoji pravo vreme jednostavno je kad naleti princ na belom konju


takodje i ja mislim. ja sam se udala pre cetiri meseca, i da mi je to neko reko pre godinu dve da cu se udati sada i pogotovo za sadasnjeg muza, rekla bi im da su nenormalni. sad sam srecna da je tako kako jeste. al eto to je zivot,nikad se nezna sta ce se dogoditi Very Happy

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

27-28...Da sto duze zivim mladalackim zivotom Very Happy
 
neobicna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KristinaNS je napisao/la sledeće:
Pa znaci ako zavrsim fax u 23-24 kako planiram,zaposlim se radim par godina dakle idealno vreme po meni je 28-29 godina. Mada mi nista ne ide kako planiram,pa verovatno nece ni to


Ja sam isto ovako mislila, ali onda me je "lupio" stvarni zivot i fax se otegao (dobro, to mozda ima neke veze sa bombama, revolucijom i slicnim sto je bilo "aktuelno" u toku mojih studija), i sad imam 27 i po godina, i treba da diplomiram za 2 nedelje... Kad bih cekala jos par godina da se zaposlim, odradim pripravnicki, itd, necu se udati pre 32-33 godine, a nije i bas da imam za koga... Tj. u vezi sam vec 3 godine, al je unazad mesec dana pocelo jako da "skripi"... Sad
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, sto kasnije... :193: negde od 27...jer se do tada posteno izivis, naucis i iskusis toliko toga, shvatis sta zelis i sta ti je potrebno u zivotu, shvatis sta je ljubav, uz malo srece naletis na "gosp. Pravog" i neizostavno prvo zivis sa njim u vanbracnoj zajednici da vidis da li ti odgovara pa tek onda dolazi svadba i t d. E to bi bilo idealno. Po meni, naravno. Samo sto zivot pise drugacije scenarije... :yinandyang: mada i mi smo delimicno krojaci svoje sudbine... :75: :330: :336:

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
nokiaxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 84

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je idealno 30 god, do tad se ishodati i onda sa zenom gledati TV
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu bitne godine, već da li si ti spreman za to, da imaš gdje da živiš, da imaš posao i svoj novac, da si samostalan totalno i da si siguran da je to osoba sa kojom si spremna preživjeti ostatak svog života !

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealno vreme za udaju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 3 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon