www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Visak kilograma
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
limited
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno ne volim da imam visak kilograma, jer se ja osecam lose, samokriticna sam i nemam volje za mnoge stvari, kada sam zadovoljna svojim spoljasnjim izgledom, sve mogu i sve mi mnogo lakse ide....
Par kilograma gore-dole nije strasno, ali ne mogu da razumem osobe koje imaju 10-20 kg viska, i samo kukaju ne preduzimajuci nista povodom toga


 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mi devojke smo previse nesigurne same u sebe i isuvise samokriticne... Smile Smile
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja odrzavam kilazu koja meni odgovara, ne vezano za to da li se drugima svidja ili ne. Ne pratim ni modu nego nosim ono sto meni prija, prema tome, tudje misljenje mi nije nesto sto mi odredjuje sta cu i kako cu. Kilazu se trudim da drzim na nekoj granici normale, jer se bolja osecam, nemam probleme sa kicmom, nogama... a da li to nekome odgovara ili ne.. bas me briga
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja doista imam visak kilograma i to mi ne smeta..jer nije toliko primjetno mada i nemam one proporcije 90-60-90 il 60-90-60..kako god meni su glupe te savrsene proporcije..
 
GaRfIlDkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2006
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Re: Visak kilograma Na vrh strane Na dno strane

to mene nerwira stwarno ja znam da nisam mrshawa mislim daaj widi se to a kewa m non stop zwotza za wratom da jedem i towi me ko krmachu stwarno ne kapriam ...............
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno se nesto pokrenulo po pitanju anoraksicnih modela koji plasiraju bolestan izgled kao ideal.samo da istraju u tome
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam problema sa kilazom,ni nevjerujem da cu imati ikad mrsava sam jako...al savjet onima koji imaju problema je dijeta al neka hranjiva( jer cees sjebat zeludac) i naravno puno tjelovjezbe
 
aquarius2006
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 882

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podrzavam osobe koje odluce da smrsaju ali iskljucivo ako je ta odluka proistekla iz brige o sopstvenom zdravlju a ne o izgledu. O kilazi treba povesti racuna jer je gojaznost jedan od vodecih faktora koji uzrokuju mnoge zdravstvene probleme-sa kicmom, krvnim pritiskom, vodeci je uzrok srcanog udara (ubica br.1 danasnjice) i da ne nabrajam vise...

Nikako nisam pristalica brojanja kalorija iz opsesivnog straha da se slucajno ne doda neki gram u tezini i tako, ne daj Boze, izgubi neki "cool" frajer (ako je on stvarno "cool" bice mu vaznije kakva si osoba a ne kako izgledas). Niko nije toliko vredan da zbog njega upropastavas svoje zdravlje.

Sto se tice dileme: dijeta ili vezbanje-nista dok se malo ne oznojis Very Happy Znaci, najbolja je kombinacija vezbe i dijete (ako je u pitanju bas veliki broj kilograma, a manji se uspesno resavaju i samo vezbicama), ali u tom slucaju nikako nisam za samostalno odredjivanje i biranje dijete po principu "moja drugarica je smrsala toliko i toliko kilograma uz pomoc ove dijete". Bar u danasnje vreme postoje ljudi koji su se za to skolovali i koji znaju najzdraviji nacin gubitka viska kilograma a zovu se nutricionisti Very Happy
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aquarius2006 je napisao/la sledeće:
Podrzavam osobe koje odluce da smrsaju ali iskljucivo ako je ta odluka proistekla iz brige o sopstvenom zdravlju a ne o izgledu. O kilazi treba povesti racuna jer je gojaznost jedan od vodecih faktora koji uzrokuju mnoge zdravstvene probleme-sa kicmom, krvnim pritiskom, vodeci je uzrok srcanog udara (ubica br.1 danasnjice) i da ne nabrajam vise...

Nikako nisam pristalica brojanja kalorija iz opsesivnog straha da se slucajno ne doda neki gram u tezini i tako, ne daj Boze, izgubi neki "cool" frajer (ako je on stvarno "cool" bice mu vaznije kakva si osoba a ne kako izgledas). Niko nije toliko vredan da zbog njega upropastavas svoje zdravlje.

Sto se tice dileme: dijeta ili vezbanje-nista dok se malo ne oznojis Very Happy Znaci, najbolja je kombinacija vezbe i dijete (ako je u pitanju bas veliki broj kilograma, a manji se uspesno resavaju i samo vezbicama), ali u tom slucaju nikako nisam za samostalno odredjivanje i biranje dijete po principu "moja drugarica je smrsala toliko i toliko kilograma uz pomoc ove dijete". Bar u danasnje vreme postoje ljudi koji su se za to skolovali i koji znaju najzdraviji nacin gubitka viska kilograma a zovu se nutricionisti Very Happy


Svaka cast!!! U potpunosti se slazem
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jer smo dubinski nezadovoljne nekim drugim stvarima u svom zivotu. Ako nismo do kraja ispunjene, svoje, ne odvajamo vrijeme samo za sebe, ne gradimo se, ne radimo na sebi, ne mozemo ni biti u potpunosti zadovoljne.
I najlakse se okomiti na vlastiti izgled. To je jedino sto bi mogle same kontrolirati. Sve drugo se dogada oko nas. Zato je najlakse biti kriticna u vezi toga.
'Imam ogromnu straznjicu i svi ce buljit bas u nju, pogledaj mi bokove, da su mi vece grudi, da mi je ravniji trbuh, da su mi duze noge, kako cu se pred ikim skinit s ovakvim celulitom...'
To su pitanja koja nam se motaju po glavi jer im dopustamo da ovladaju nama, a ne mi njima. Kad si sredis u glavi da je tvoje tijelo tvoje, i da je samo bitno kako ga nosis, kad shvatis da te netko nije primjetio zbog tvojih idealnih proporcija, vec zbog inteligentnih odgovora, zavodljivog osmijeha, simpaticnosti.. shvatit ces koliko je malo bitno imas li koju kilu viska ili ne, ako se znas nosit s njima.
Bitno je da u glavi rijesis svoj odraz u ogledalu i da ga ne gledas onako kako ga ti vidis - sa svim njegovim manama (jer ako mislis da si debela, a svi ti kazu da si premrsava, onda je problem samo u tvojoj percepciji sebe), vec da ga pogledas u globalu, sa svim njegovim vrlinama - imas cvrste grudi, lijepe listove, prekrasne oči, lijepu kosu, duge prste... Trebas se rijesiti slike u svojoj glavi koja tezi mrsavijem izgledu i pogledati se stvarno onako kako zapravo - ženstveno izgledas. Very Happy

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde


Poslednja prepravka: Moytsa datum Ned Dec 10, 2006 7:36 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam visak kilograma i to mi ne smeta.........volim sebe takvu kakva jesam i on me voli.....i uvek kazem onima kojima smeta neka me negledaju ......sto nemoze svako biti savrsen .....svako je covek....

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
_rich_bitch_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 81
Mesto: steyr

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kada imam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Visak kilograma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon