www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domovi ili privatan smestaj?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
plany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 91

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mogucnosti, privatni smestaj. Domovi su katastrofa...

 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privatni smjestaj... ako nema izbora bolje i u dom nego na cestu... Wink

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
acikec2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dom sto posto... Nova poznanstva, menza na 5 min, manji troškovi...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

privatan smestaj je mnogo prakticniji kada je ucenje u pitanju..dom je bolji za drustvo...e ja nisam ni jedno ni drugo vec sam ostala kod kuce, druzila se i ucila Very Happy

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! privatno sam smestena u dvosobnom stanu s cimericom i jako sam zadovoljna, jer dobro se slazemo (jos se ni jednom u 2,5 godine nismo posvadjale) i gazda nam je super! bilo nam je dobro i u stanu prije, ali gazde su znale malo zezati, pa smo se preselile! mislim da je bolje biti u stanu nego u domu, jer tamo se nema bas privatnosti, tj. dosta ljudi je jako glasno i to za vrijeme ispita, uvijek je neka zurka, puno ljudi, nema bas mira--tako mi barem kazu prijateljice koje su u domu, jedna od njih cak preko ispita iznajmi stan kako bi mogla na miru uciti! ciao! Smile
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa hiljadu puta je bolje privatno...
mada sve zavisi koliko imas kesaaaaaaa
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sad vidjeh ovu temu..

Pa kako za koga.. Evo je meni 3. godina da sam u domu i stvarno nemam sta da se zalim.. U pocetku je bilo malo tesko dok sam se navikao da sam sam, bez roditeljske topline, majcine hrane i slicnih stvari na koje si toliko navikao.. Ipak vremenom se navikavas, i sve ti je lakse i bolje... Imam dosta drugova tamo od kojih vecina i uci samnom tako da se sprdamo po cijeli dan..

Jedina mana je sto stvarno skoro ne ucimo.. Rolling Eyes Jednostavno nemam vremena za to a i kad ima mi se svi dogovorimo da ne cumo pa se sprdamo i dalje tako dajednostavno ne mozes ti sam kao neki streber uciti tako da smatram daje to jedina prednost privatnog smjestaja, da mozes da legnes kad oces, da spavas i ucis na miru...
 
jimmy_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dom.
Kome jos treba mir za ucenje?
Pa studiramo da bi se zabavili Very Happy
Inace, u domovima je mnogo bolja zabava, dok privatni smjestaj Rolling Eyes
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki imaju losa iskustva i sa privatnim i sa domovima.Ja sam cula da je zezanje u domu extra i da steknes PRAVE prijatelje,ali jbg,bas nemas mnogo privatnosti i ne moze da ti dodje uvek ko hoce,ali sve se to moze resiti..
Privatni smestaj je ok,ali je bas skup...Ok je i ako si u privatnom smestaju,a hranis se u menzi u nekom dobrom domu.
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sam ja 3 godine u domu a prosao sam neke stvari koje nikad nebih prosao da sam kuci a vjerovatno ni da sam na privatnom... Mislim da je Dom jedna dobra faza u zivotu iz koje mozes puno da naucis...
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stan je bolji od doma ako je dobra ekipa u stanu,imash privatnost a uvek mozesh da se zezash i sa tom ekipom...Neko moje mishljenje.

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Kylix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, ja sam svoje studije zavrsila pre tri i po godine, ali moram da kazem da neizostavno treba ziveti, makar jednu godinu, u studetskom domu. Sada su uslovi zivota u domovima sasvim prihvatljivi, a i to je nenadoknadiva zivotna skola.

_________________
Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Domovi ili privatan smestaj? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon