www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domovi ili privatan smestaj?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da su uslovi u domu manje vise lose, ali treba probati. Nisu uslovi ono sto je lepo u domu, nego druzenje, cimeri, zezanje, pa cak se i bolje uci.

 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam vise za privatan smestaj i posto ove godine nameravam da upisem informatiku mo99 posto cu biti u stanu

_________________


Love don't let me go
 
charobnicakv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...pa mislim, kupatilo, vreme odlaska na spavanje, hrana, cistoca, sopstveni mir, privatnost, (ne)slaganje.... mislim da ce se svako normalan odluciti za privatan smestaj... e sad, razumem da je mnogima finansijska situacija presudna... ali ko je u mogucnosti, naravno da je bolje privatno... ipak svako najbolje zivi po svojim pravilima. Pritom ne mislim na privatni smestaj sa raznim babama i dedama nad glavom... onda je ipak bolji dom Smile)
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privatni smještaj je bolji,ali ako nema dovoljno novaca dobar je i dom.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
vrlorad011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko sebi može da priušti privatan smeštaj to bi mu uvek preporučio.Jednostavno mirnije je i čovek može bolje da organizuje svoje vreme.Ali za one koji vole da se druže i upoznaju mnoštvo novih ljudi domovi su raj na zemlji .Tu su i čitaonice u kojima je prilično mirno,a atmosfera je po pravilu radna tako da i tamo može da se uči.
 
domaci-girly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa n aravno DOM----------tu imas sve osobe koje trebas oko sebe i nisi nikad sama(iako to ponekad nervira da nemas mira ali je ipak bolje nego da si stalno sama....)
 
nokiaxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 84

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za privatni smjestaj, ima se vise slobode, a ako zelis drustvo to se lako nabavi
 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dom!vise novih zanimljivih ljudi...lepse
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo imaju mane i prednosti.
Ja zivim u Bg-u pa nemam pravo na dom, ali voleo bi da probam. Mada, znam dosta ljudi koji beze iz doma zato sto slabo uce, a i nisu svi domovi sredjeni. Ipak, provod u domu je zakon!

_________________
Pomoz' bog junaci!
 
excelpagems
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakvi bre domovi to je sve zapusteno... itd. sa drugima delis wc... bog zna ko je i sta je... privatan smestaj i privatnost ja sam za to.
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, djelim sa drugima WC, djelim mjesto gdje zivim, i hanu koju jedem a mislim da je upravo to jedna od boljih stvari jer naucis da djelis stvari sa drugima...
 
grizli17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 111

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za privatni smjestaj,skuplje je ali bar imas mira za ucenje...bar je tak kod nas...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Domovi ili privatan smestaj? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon