www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domovi ili privatan smestaj?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
pedja86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim dom,stanujem,ali kada ne bih imao uslove da placam stan,morao bih u dom

 
KUKURIKU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA privatan smeshtaj jer nisam upao u dom.Dom je bolji zbog zezanja i druzenja,ali nema ucenja.Dok je u privatnom smeshta ju za nijansu drugacije.Imas malo vise vremena za ucenje.
 
borislav872005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji su privatni stanovi, jer ko zna kakve uslove nude domovi (svako tera po svome)
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je dom malo teže dobiti a oni koji stanuju privatno imaju različita iskustva, neki su imali super gazde neki pak jako grozne, stroge, dosadne, pravi haos. Šta da kažem, lično nisam iskusio ni jedno ni drugo pa ne mogu reći svoje iskustvo ali eto po rječima prijatelja uglavnom su šarolika iskustva i utisci

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve se vise razmisljam da se opredelim za dom... mada sam vec skoro 2 godine u privatnom smestaju...
ali u domu bi nas bilo dvoje u sobi... i moram da imam dobar prosek za njega...
 
Maya^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privatni smjeshtaj def!!
Veca sloboda..tj. totalna sloboda..
 
jura01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 10
Mesto: PETRINJA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

privatni smještaj, bolje je, manja gužva, imam više vremena za učiti, mogu izabrati cimerice, još je bolje ako je neka kuća bez prisustva vlasnika.
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja putujem na relaciji NS_ZR ali sam inace ako bas mora da se ide od kuce za privatni smestaj
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u domu sam od feb ove godine. strava je. stalno ima novih osoba da upoznas posto ti je sve aktivnosti organizovane od strane doma. najludji provod je u domovima. ribe....alkohol i ostalo...vreme zivota.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domovi su ok,koliko mi legice pričaju.al bome ni privatan smještaj nije los

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
natashaaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 128
Mesto: duBBBrava

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene studentski dom podsjeća na maturalno putovanje kojem nikada nema kraja.. i zato biram.... PRIVATNI STAN!
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privatan stan je moj izbor. Nemas nikakve zabrane. Mislim ponasas se kao kod kuce, normalno. BArem ja tako mislim. Nikad nisam bio ni u domu niti sam privatno bio smesten

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Domovi ili privatan smestaj? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon