www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domovi ili privatan smestaj?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Willowthewisp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem u privatan stan, volim imat svoj komfor

 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam iz Bg i zivim u Domu,Mislim da je bolje za ucenje ziveti u stanu. Ali zbog finansijskih mogucnosti moramo se pridrzavati onoga cega imamo. mada se u domu sticu pravi prijatelji, Ono svi te znaju sve znas 200-300 ucenika, ima toliko onih sa kojima si extra, pogotovo sa cimerima sa kojima si u sobi, oni su ti kao porodica, skoro ceo dan si sa njimaU Domu nevalja to sto moras da se pridrzavas domskih pravila, nama izlazaka celu noc samo do 11.30 uvece, ustajanje ujutru u 7 i kada si druga smena.A da si u stanu radis ti sta hoces,Stvarno je tesko odgovoriti,ali mozda je za nijansu bolje ziveti privatno u nekom stanu.
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ipak za privatan smestaj i to pod uslovaom da se nadju neke dobre gazde,inace domovi nisu kao sto su nekada bili ili kao sto su u stranim zemljama. Rolling Eyes

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Cupavi_Ratluk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 81
Mesto: Kg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bre ja stanujem privatno. Mnogo mi je dobro jer sam nasao dobar stan odlicnog cimera. Ali nema svako tu srecu. Studenjak je stvarno dobar zbog ljudi koji su tu zbog ucenja i kad nesto ne znas mozes da ih pitas da ti pokazu, ali zavisi od tebe uvek mozes imati drugare koje mozes da pozoves da ti pokazu ono sto ne znas.
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dom je ok ali ako vam treba mir i tisina uvek je bolje biti u privatnom stanu.

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
jeje81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 54

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je u fazonu...koliko para,toliko muzike.I jedan i drugi smestaj imasju svoje pozitivne i negativne strane,mada bih se ja svakako odlucila za privatni smestaj,jer je najsladje kad si svoj na svome,makar koliko...
 
bibilibi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 128
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za onoga ko moze da se organizuje dom je super stvar. Ja sam sve vreme studiranja zivela u privatnom stanu.
 
slatka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 201

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u privatnom stanu i sto puta mi je bolje nego kad sam zivela u domu.Ukusi su razliciti
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma privatan smestaj, naravno. Imas svoj mir, radis sta hoces i kad hoces, nema iznenadnih upadanja u sobu bez kucanja, svakodnevnih zurki (verovatno ne bih mogla ni jednu da propustim Rolling Eyes), ......
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radje privatan smjestaj, ako mozete finansijski podnijeti.
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo je na svoj nacin bolje! ja bih se pre opredelio za dom, mozda zbog drustva, svako vece je u nekoj sobi zurka!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od mnogo cega,Bitno je imati svoju privatnost i slobodu ako se to uopste moze izvesti.

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Domovi ili privatan smestaj? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon