www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Menza?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Menza? Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o menzi? Dali idete u nju? Kako vam se cini hrana tamo?

 
stevakrpelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u prvoj godini bio i u menzi i u domu i bilo je dobro,to neki pametnjakovici pricaju da j menzi lose Exclamation

_________________
Moj klub je prvak bio, i opet ce biti on,
a Ja zelim samo jedno da Zvezda bude sampion...
 
ana5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2005
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je menza super,a i dom. treba se samo naviknit
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cula da je u menzi sve monotono,da uvek jedno te isto dobijas za dorucak i veceru (tj da se cesto ponavlja) i da zarucak takodje idu npr. pasulj,kupus,pirinac,snicle i dr...

a sto se domova tice,sve zavisi gde zapadnes... ako zapadnes u nove domove to je ok ali ako si u starim onda je ocajno...
 
dusanzikic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 290
Mesto: БГД

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne idem u menzu ali cesto pravim drustvo drugu koji u nju ide i pravo da vam kazem uopste mi se ne svidja.

_________________
Звезда, Србија, никад југославија!!!

Пишимо ЋИРИЛИЦОМ!!!
 
zdravka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 91

PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menza uvjek smrdi ali stvar je u tome da studentima pruža jeftin obrok.....Zar to nije smisao menze? Samo ne možete oduzeti pravo izvanrednim sudentima da kupuju u menzi jer neki nisu željeli biti izvanredni studenti, samo su pali na prijemnom.....Tužno
 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odem jednom/dvaput mjesečno u menzu i više nego zadovoljan sam njome.... Very Happy
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam stvarno imala i želju i volju da idem u menzu u prvoj godini, ali sam odustala. Ma ne mogu da podnesem taj miris...mama kuva najbolje, tako da mi šalje zamrznuto pa jua odmrzavam i onda jedem ono što volim.

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Nikola-ka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 27
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam studirao uglavnom sam se hranio u menzi i nije mi smetao miris ili kvalitet jela nego su mi smetala samo čekanja u kolonama da dođeš na red. Tako je barem bilo u Zagrebu
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam za druge gradove ali mene je beogradska menza prijatno iznenadila,za 45 dinara dobijes rucak a za 38 veceru,a samo kad bi razmislio video bih da za te pare ne mogu da kupim skoro ni hleb i pavlaku...a hrana je sasvim ukusna bas da se covek iznenadi
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam mislio da nece biti ok, prijatno sam iznenadjen klopom u menzama. Jos da su porcije vece...
 
necromancer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 33
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hrana je jeziva meni takva ni kuci nije a i kojicinski je ima
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Menza? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon