www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Alkohol i sex...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
tomarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 116

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije losa stvar, samo treba paziti jel se tada rade stavri zbog koji se covek mozda posle pokaje, tada je covek mnogo hrabar..........

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spiderwoman_pg je napisao/la sledeće:
Uh,to mi je vrhunsko,nema brate nista bolje od toga,samo kad se ne popije previse.


potpisujen

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako popijem previše onda doista to ne radim jer znam ne želim uradit nešto čega se neću ni sjećati.
Ali kad sam onak ,,taman,, pripita, tad mogu satima se seksati i voditi ljubav i da bude savršeno,ludo,prelijepo! 8)
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek je najbolje posle par casica alkohola...uh,tad sam najopustenija Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
B & M
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mesam...moze par koktela, ali to je sve...ako popijem uvece idem pravac na spavanjac...ne kvarim sebi ugodjaj Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za muški svet ume da bude pogubno (u smislu vrhunca), ali ja, kao žensko, je l te, mogu samo da uživam u konzumaciji alkohola, naravno bez preterivanja Smile , jer me opušta Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tomarko je napisao/la sledeće:
Nije losa stvar, samo treba paziti jel se tada rade stvari zbog koji se covek mozda posle pokaje, tada je covek mnogo hrabar..........


potpisujem, kad malo popijem onda kao da me nije briga gde se nalazim i sta radim (naravno ovo ne mislim da idem sa svakim u krevet, vec kad izadjem sa deckom i malo popijem....nije me briga ko moze da nas vidi Wink )

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja kombinacija je to, sex i alkohol, kad su svi lepo opusteni i nema nikakvih neugodnosti mozda ili tako nesto. ali kad jos povuces cenzurisano pa ona jednu ili dve, onda je rajna zemlji.

[Edit by Baraba]
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to kod mene ne ide nikako. Ako popijem malo vise, ja trazim krevet, i moze mi stotinu golih riba igrati ispred nosa, ne bi' ih pogladao.
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
E to kod mene ne ide nikako. Ako popijem malo vise, ja trazim krevet, i moze mi stotinu golih riba igrati ispred nosa, ne bi' ih pogladao.

mozda postanes homoseksualac kad si pijan, nikad se ne zna. Razz
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 06, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra komb. luduje se do zore Laughing
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ne mesam...moze par koktela, ali to je sve...ako popijem uvece idem pravac na spavanjac...ne kvarim sebi ugodjaj

tako je Naco,sunce moje, reci ti njima Laughing Laughing Laughing
alkohol je alkohol, a sex je sex.
Izmedjuostalog, kad sam "svesnija" mozak bolje radi,pa je samim tim i sexic bolji Smile onako kad je neko pijan.. pa leluja okolo. no,no,no Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Alkohol i sex... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon