www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zigolo....
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 11, 2004 7:02 pm    Naslov poruke: Zigolo.... Na vrh strane Na dno strane

Ja sam žigolo. Dvostruko sam nadaren: imam lepo lice i pravo bogatstvo u pantalonama, što je bilo dovoljno da postanem metom uglavnom starijih gospoda. Ovo sto ću vam sada ispričati, počelo je, dok sam kao i obično, šetao pored reke, pušeći. Došla mi je u susret i mi smo se, bez mnogo okolišenja, dogovorili da mi plati 50 maraka za pokušaj da ga obuhvati ustima. Pošli smo u njen stan, bolje rečeno na balkon, koji je bio nalik pozornici sa lepršavim zavesama od crvenog velura. Rekla mi je da se nadražim i sačekam da me pozove. Ona je bila komandant. Odgovarale su mi žene koje su govorile šta da radim: "ispuni me", "moram te imati"...da, svakako, po vašem naredenju, jer ne želim ništa da komplikujem. Dakle, skinuo sam pantalone i počeo da se nadražujem. Navikao sam sebe da postižem erekciju bez prizivanja slika, samo dodirujući svoje telo. Čekao sam na balkonu spreman da odigram njenu fantaziju. Svoje tanke usne sada je namazala crvenim karminom. Dopadalo mi se da je gledam kada je počela, ne sa malim naporom, pokušala je da uzme u usta moj nabrekli penis, i kako joj se obrazi nadimaju kada je konačno uspela. U početku smo, to sam lako zaključio, igrali predstavu za ženu sa balkona susedne zgrade, ali onda se nešto preokrenulo. Njene oči su buknule. Uspravila se i čvrstim, malo promuklim glasom, zatražila da joj strgnem odeću. Grubo sam je razodenuo. Njene bradavice su bile boje starog mahagonija, i u svojoj cvrstoći odskakale od grudi i ja sam ludački poželeo da ih grickam. Stidnica joj je bila obrijana i namazana mirisnim uljem tako da je svetlela kao uglačani mermer. Popela se na stolicicu i obgrlila mi vrat. Zatim se, viseći o mom vratu, uzdigla sa stolice u pokušaju da se spusti na moju muškost. Uhvatio sam njenu malu zadnjicu i polako je navlačio, sve dok cela nija bila ispunjena. Tada sam to osetio. Bilo je...kao da je njena pica živa, kao da je bila sastavljena od hiljadu malih lopti koje su se neprekidno kotrljale tako da sam imao utisak da moju patku masira hiljadu nevidljivih prstiju. Takode sam na njemu osećao i njenu težinu, jer je nogama obuhvatila moje bokove. Nije skakala gore-dole, već je pravila lagane krugove tako da sam imao utisak da me je uhvatio kovitlac. Sledio je orgazam. Stegla mi je ramena i dugo ih tako držala, dok su sa njenih tankih usana tekli potoci bezobraznih reči. Nije prestala da pravi krugove oko mog nabreklog drugara, osetio sam kada je ovlažila. Želeo sam da je tucam. Želeo sam da je ispunim kao muškarac. Rekao sam joj da se spusti sa mene, i ona je zapravo skliznula, a zatim sam joj smestio zadnjicu na ogradu. To je bila prava visina, tako sam mogao da klizim iz nje dok je glavić ostajao unutra, a zatim ulazim u nju sangom koja je njeno telo nadnosila nad uzani prolaz medu zgradama. Ponovo, i ponovo sam činio te pokrete, dok sam, kroz poluzatvorene oči video par (sada je to bio par) na susednom balkonu kako onaniše posmatrajući nas. Pružao sam im upravo ono što su očekivali. Ulazio sam u nju sve snažnije i snažnije, a pri tom se njena zadnjica opasno pomerila preko ograde. Izgledalo je da ne mari za to, bila je sigurna da je neću pustiti da padne. Ponavljala je i ponavljala moje ime. Sagao sam se i obuhvatio njene usne svojima. Osetio sam njen jezik duboko u ustima. Sada smo predstavljali zatvoren krug: ona u meni, ja u njoj. Orgazam koji smo doživeli gotovo me je zaboleo, osetio sam njegovu snagu od svoje zadnjice do vrha muškosti. Ona je klonula. Kliznuo sam iz nje, i lagano je spustio na stolicu kraj ograde. Izgledala je zadovoljno kao beba u kolevci. Ušao sam da se obučem. Znao sam da prostitutka treba da prekine sa poslom kada počne da svršava sa musterijama, ali ja ipak nisam mogao da prihvatim da budem samo stalno radno angazovan.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Zigolo.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon