www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Canon IP4200
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 2:13 am    Naslov poruke: Canon IP4200 Na vrh strane Na dno strane

Za sve koji ne znaju radi se o stampacu. Interesuje me vase misljenje o njemu i da li je neko imao kakvo iskustvo sa njim. Ja sam ga kupio i veoma sam zadovoljan. Rado bih ga preporucio svima koji zele da za 140 evra kupe dobar stampac!

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 4:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ga licno, ali sam probavo stampanje.
Dobar je, sve dok ne pokusas da stampas slike. E tu se vec vidi razlika. Puno slika ispadnu tamnije, iako se koristi photo paper.
Sve slike bi se trebale prvo posvetliti pre stampanja.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam taj problem kod mene slike pravi perfektno nimalo tamne! Sve stampa bez greske!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sale_VD je napisao/la sledeće:
Ja nemam taj problem kod mene slike pravi perfektno nimalo tamne! Sve stampa bez greske!


Pa dobro, to je ipak tvoj stampac Wink 8)

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
dinamo-st
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pixma 4000 prije 4200, jeftinije zamjenske tinte 3 puta

edit by mod: pisanje poruka velikim slovima je zabranjeno pravilnikom domaci.de foruma!
http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=10607
 
fila007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast canonu ip4200 i 4000, a i 3000, ali to vise izgleda na kutiju za kruh nego na printer, zadnji ok model(sto se tice izgleda je bio i865. Sto se tice zamjenskih boja bolje nemojte stavljati je mogu sj... glavu, a glava je oko 100 €. hp je to bolje rijesio uz svaki cartrige se dobije i glava i zato su boje skuplje.
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar stampac, nista bolje ti ne treba osim ako se ne bavis nekim specijalnim poslom pa ti treba dobar stampac
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma stampac je vrh. Stampa na cd medijima, pravi slike u full izdanju znaci bruka!!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasao sam mu nedavno jos jednu manu kada sam probavao na poslu da stampam par slika. Iako se izabere velicina papira, ako zelim da stampam fotografiju na foto papir i da bude bez belog rama, vecinu slika (70%) odsece. Cim izaberem da bude beli okvir oko slike, nikakvih problema.

A ja bas ne volim sa okvirom Rolling Eyes Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marko ne isece on sliku nego je pravi u formatu 10*15 i treba pre stampe da se namesti da li zelis okvir ili ne, ako ne onda biras sta ce da odstampa!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Nasao sam mu nedavno jos jednu manu kada sam probavao na poslu da stampam par slika. Iako se izabere velicina papira, ako zelim da stampam fotografiju na foto papir i da bude bez belog rama, vecinu slika (70%) odsece. Cim izaberem da bude beli okvir oko slike, nikakvih problema.

A ja bas ne volim sa okvirom Rolling Eyes Wink


Molim te Sale procitaj moj post iznad jos jedanput.

Napisao sam da izaberem velicinu slike tj. koja je velicina papira na koji zelim da stampam sliku, da ne zelim beli ram nego da bude puna slika...i ja ne znam sta tu nije jasno.

Uglavnom zaboravi, nije to ni toliko bitno, samo sam hteo da ostali znaju, ako dodju u takvu situaciju da ne panice puno, nisu jedini i nije njihova krivica. Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Canon IP4200 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon