www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tina Ivanovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam Tinu upoznala prosle godine u CH kad je tamo jos pevala. Lepo je pevala nema sta. I tada se vec tako oblacila, ma da je sada malo vise gola nego obucena. Zao mi je kada vidim sta se sve radi za karijeru.
A jos nesto ... ona ima 37 god. i ima sina... za te godine mogu vam reci dobro se drzi.



_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
keza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 72

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro izgleda. ali ljudi ona je pjevacica! Zasto niko ne sudi o njenom glasu i pjesmama, a ne stasu?! Moje misljenje je da nema pojma, a i pjesme su joj djecije i glupe!!!
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super izgleda, to je tacno, ali pesme suuuuu... joj, katastrofa je blaga rec. Shocked
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Па људи, Тина је невиђени промашај! Каква си ти певачица, кад избациш само један хит и народу већ досади а она га пева и пева,... А уз све то глупа је за медаљу. Question

_________________
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma zenska odlicno izgleda ali te njene pjesme nisam ni cuo osim onog smora one bunde od nerca Rolling Eyes

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako je matorka, veoma mi se svidja... Jakooo Wink

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
Balkan_Baby
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 55
Mesto: Žirovnica

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tina dobro pjeva i dobro izgleda Very Happy
 
DeeJayIvan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jan 2005
Poruke: 156

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzivo peva grozno, hitova nema, samo neku bundu od nerca, sto je veliko s..nje, izgled jos i djene djene
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakva Tina,vec nekoliko meseci se pojavljuje u emisijama i peva jednu istu pesmu,bundu od nerca,kakva je to pevacica koja ima jedan jedini hit,hit pod znakom pitanja,jer je pesma nebuloza ziva.lepo izgleda,to niko ne moze da porekne,ali oblaci se odvratno,previse je gola,i izgleda jeftino sve sto je dosad obukla.

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
general13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sreca da dobro izgleda , jer glas i pesme ..... to je katastrofa !
 
darchy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 6
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tina izgleda super, mada mi je žao što je toliko gola na sceni...
inače meni je bunda od nerca nikakva pesma, više mi se dopada šta si ti bolje od mene i devojka za sve... al vidim da če i tina propasti... bolje bi bilo da se malo više obuče i još nešta drugo zapeva osim bunde

_________________
Nizasta Nisam Bila Vezana Ljubav Sam Vodila Pod Zvezdama
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U tom poslu je zato sto izgleda dobro i polugola kao i sve ostale na ovoj danasnjoj ex-folk sceni...inace o pjevanju nema pojma kao i seka aleksic i ostale...
a ona bunda od nerca je glupost psss ako imas herca kupi mi bundu od nerca...koja glupost pa to uopce nije pjesma.. [-X

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Tina Ivanovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 3 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon