www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najgori profesori/profesorice
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 1:44 pm    Naslov poruke: Najgori profesori/profesorice Na vrh strane Na dno strane

Ovde mozete da iskritikujete sve profesore/profesorice koji vas nerviraju...

evo ja da pocnem,u srednjoj sam imala jednu odvrtanu profesoricu koja je predavala masine... svi smo je mrzeli jer je bila preterano stroga i jer uvek nam je govorila kako smo mi budale,kako nista ne znamo i da nam mesto nije tu u klupi,u skoli vec negde napolje na ulici u cistoci ili u javnim wc-ima ili eventualno na njivama...
stalno nam je govorila da ne trebamo da se skolujemo jer smo suvise glupi za skolovanje...


 
Peja_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam,mislim da sam vise ja nervirao porfesore i dovodio ih do ludila svojim ponasanjem,a onda oni nisu mogli drugacije,nego raznim vidovima kazni.Tad su menervirali a sad vidim da su bili u pravu!
 
pinkdream
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 38
Mesto: heaven on earth

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u 1. i 2. razredu srednje sam imala odvratnu profu iz povijesti koja je mucila sve sto joj je stiglo pod ruku....
uzas, kad se sjetim.....
sva sreca da mi vise ne predaje jer bi obolila na zivce....
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MOJA RAZREDNA
Zhena kojoj je dushevna hrana deljenje neopravdanih, a uz to naravno, i svakodnevno zvanje roditelja, kojima je vishe dosadila, a kako i netje, kada pochne da smara posle prve rechenice... A tek predavanje, pa ne znam ko mozhe da je slusha, pricha tako monotono, dosadno, i da hocu ne mogu da je pratim, pff... A naravno, kada odgovarash postavlja ti pitanja koja nemaju u knjizi, nego je to ona lepo prichala... Pfff, nema dobru osobinu Very Happy
Na exqrziji se ubila prevrtaci po sobama ne bih li pronashla bar 1 konzervu piva, budala, ne zna gde treba da gleda Very Happy
i dosta njih, mrzi me da pishem sad

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

* Evo kritikovacu profesora iz istorije kod kojeg sm morala celu knjigu nauciti napamet, i do kraja godine vuci slabu ocenu...

* Takodje i jednog profesora iz Monetarne ekonomije, koji mi je ocenu u sred bombardovanja smanjio sa 5 na 4 (zakljucna).

* Profesorice srpskog jezika, kod koje sam sve 4 godine imala 5 a na diplomskom mi dala 4.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-pravnica-mucila nas je ko lude da ucimo a davala nam za onoliko bubanje slabe ocene 2-3...vise ne

-srpkinja-s kojom imam posebnu duuuuuugu pricu

mislim da je to sve..cak sam i zaboravila...
 
si-fu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 90
Mesto: Sremska Mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Gox-om. Idemo u isti razred i sve sto je rekao je tuzna istina. Ne bih nikom pozeleo takvu profesoricu. Meni je na pocetku ove godine dala 1 zato sto je nisam slusao vec se nasmejao jednom drugu iza sebe. Sto se tice toga, zena te uvek uhvati. Jednostavno, ne moze da prihvati da je neko ne slusa. Kao da ima neki radar. Zna kad i na koju stranu treba da se okrene. Moja mama predaje u istoj skoli i ova joj se uvek pozali kad ja nesto uradim. Nema veze, OK je to, nisam ja nikakav izuzetak, ali sto zena preuvelicha, to je neverovatno. U 1. razredu, na exkurziji u Budimpesti, jedan drug i ja smo malo zakasnili na autobus kada se kretalo...ona nam je do Mitrovice kenjala i obecavala na koje ce nas sve nacine kazniti. Ima ona jos mnogo takvih i sl. bubica. Znam da drugome nije lepo zeleti lose, ali ovoj zeni bi stvarno trebalo lecenje u nekoj mentalnoj ustanovi. Gox i ja cemo platiti ako treba, samo da ode. Very Happy

_________________
Da li ste nekad jahali ruzicastog ponija!?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa evo i na fakultetu sam nasla jednog odvratnog profesora....
kod njega moram odgovarati (kao neki kolokvijum) da bi me pustio da radim vezbu,ako ne polozim kolokvijum ne mogu da radim vezbe i tako mi ide za svaku vezbu...

i sad vezbu bi radili u jednoj maloj laboratoriji,i posto je laboratorija tako malena profesor forsira propustanje maksimum 5 ucenika bez obzira na broj izaslih studenata na ispit....

i nekako uvek mene nadje da sruci... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam...Al ovako.U srednjoj skoli sam bio u boljim odnosima sa profesoricama,a na fekultetu su one bile daleko strozije.Valjda,mi muskarci vremenom 'omeksamo' Wink

_________________
Ako zivis danas, svako ''juche'' je samo san, a svako ''sutra'' vizija nade...
 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzasnih profesora ce uvek biti, ali mislim da nekako treba da izvezbamo da ih ignorisemo ili da se sa njima snalazimo a da ne bude na nasu stetu

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
Lutak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 69

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najgori su oni sto misle da je samo njihov predmet najvazniji u cjelom skolovanju i sto misle dadjeca trebaju 24h provoditi uz knjigu....
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam kod mene je bilo dosta strogih profesora al vecina je uvjek bila voljna da pomogne... osim par iznimki koji su pravili budale od svih nas u razredu...

e pa zato New Evil

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Najgori profesori/profesorice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon