www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najgori profesori/profesorice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
rozalinda
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 2453
Mesto: ko ce to znati...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastavnik geografije,on je u kolicima i ceo dan nervozan kada on prolazi u hodniku ako ga neko ne vidi i slucajno mu stane na put,on pocne odmah da se dere bez razloga.


_________________
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Ja sam obicno imala strah od profesora iz tjelesnog. Mrzila sam taj predmet, i jednostavno nisam za nikakve akcije ni sportove. Onda se uvijek derao na mene, jer sam bjezala sa nastave, izmisljala da me boli, i nikad nisam imala vise od 2. Sad Uz to je bio neki pedofil, pa me uvijek zvao u svoj kabinet kao da mi nesto objasnjava. Rolling Eyes Mrzim tjelesni!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Ne mogu vjerovati da ovo čujem! U mojoj osnovnoj školi je profesor iz tjelesnog bio neki pedofil koji je uvijek pipao curice. Kao slučajno bi nas dirnuo kad bi nam objašnjavao autonomiju! Koji glupan stari
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profesorica Srpskog jezika i knjizevnosti...valjda mora to tako jer sam drustveni smer...sve znas a ona ti da 3,napisem fenomenalan pismeni kojem se divi ceo razred a ona mi da 2...ode mozak zeni!Stvarno da ne verujes kakav zlotvor...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Betty Boop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 19 Jun 2007
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleskinja!!! Krestav, glas, na licu tona sminke, stalno vristi...

Uhhhhhhhhh....

_________________
 
belalala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jul 2007
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prof.Ruskog koja predaje u XIII bg.gimn. vise je nego odvratna....ne kaze se dzabe- da bog sve vidi....

_________________
"Prvo je original,ostalo su kopije"
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profesorka infektivnog (praksa) u skolskim novinama je i bila izabrana za najgoru profesorku,a meni je idiot od zene profesorka internog...glupaca! New Evil

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matematicari i fizicari su retko gde ok.meni je zapala ta "sreca" da su bili ortodoksne budale.ono,ja pa ja. tako da mi nisu ostali u lepom secanju,a pritom su me jako malo i naucili.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivaaaaaa je napisao/la sledeće:
matematicari i fizicari su retko gde ok.meni je zapala ta "sreca" da su bili ortodoksne budale.ono,ja pa ja. tako da mi nisu ostali u lepom secanju,a pritom su me jako malo i naucili.


Ja sam bio takve sreće sa obe hemičarke. Nekad sam znao gomilu formula napamet, pa kad sam dobio hemiju kao predmet - totalno sam izgubio volju zbog nastavnice koja me je u startu uzela na zub. Ne pitajte me kako sam prošao sa dvojkama...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
duca19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 152
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam jedni groznu profesorku matematike, predavala mi je sve cetiri godine, zivot mi je zagorcala,bas je mrzim!!! Mad
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 5:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije baš najgori, ali jedan od nastavnika tehničkog vaspitanja (sada pokojni) nam je na svim časovima čitao iz knjige šta sve treba da podvučemo. Ta njegova predavanja su izgledala ovako:
"... radno odelo mora da bude bez viška tkanine koje bi lako mogle da upadnu u mašinu... ovo podvucite... sledeći pasus počnite sa kosom crtom i tačkom ispred i podvucite (ovako: •\____ )..."

Dobro, njemu je bilo svejedno da li ga pratimo ili ne. Very Happy Na svu sreću. Very Happy

A prvi nastavnik likovnog nam je prve 2/3 časa pričao i pričao apsolutne nebuloze, pa smo onda imali 10-15 minuta da nacrtamo nešto. Mada, ima i logike: da smo stamburali crtež za 10-15 minuta onda bi ostatak vremena drndali po svome. Mr. Green
Naredna nastavnica je bila puno zanimljivija, pa nam je čak i pričala o Moniki Seleš (koja je išla u našu školu).

Domaćinstvo - isto kao i sa hemičarkom! Ceo razred je obožava, a jedino ja je mrzim! U VII razredu smo svi redom dobili 5, a u VIII sam se izvukao sa dvojkom... A to obožavanje je išlo dotle da su đaci sami organizovali nastavu na kraju sa kvizovima i sl.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
kalaver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profesorka iz monetarne... ne toliko stroga koliko je puuuuuuuuno trazila da se zna..ali bas bas puno New Spiral

_________________
!!!!!!!!!!!!!!!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesorka matematike i profesor informatike

mesto im je bilo u ludnici a ne u skoli

kad bolje razmislim, vecina je bila takva Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Najgori profesori/profesorice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon