www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najgori profesori/profesorice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
laylla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 72
Mesto: NOVI PAZAR

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvishe sam mrzela mog razrednog, koji mi je predavao hemiju. Pa, nije ni on mene gotivio neshto narochito. Nikad nisam ostajala na popravni, bila sam prosechan uchenik, uglavnom vrlo dobar. U chetvrtoj godini, kod njega je bilo 17 jedinica u odeljenju i to konstantnih. Dakle, sve iste jedinice. Ali on svima popravi, osim meni. Meni jedinoj ostavi keca u chetvrtoj godini kad se svi pripremaju za upis na fakultet. Ne mogu da vam opishem koliko me je zivaca i suza to koshtalo. On mi je mozda najodvratnija osoba na planeti. Mrzim da ga sretnem... Kad ga vidim, okrenem glavu. Hvala Bogu, upisala sam fax u septembarskom roku i odlichno mi ide! Vec sam treca godina!


_________________
Everything that doesn't kill us, makes us stronger.
 
acikec2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U srednjoj sam je njih zezao, ali mi se sad sve to vraca na faxu... Ima jedna asistentkinja koja me cima na svakim vežbama...
 
cofy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 13
Mesto: Cyber City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ubedljivo najgori je bio jedan geograficar koji je shatro cool lik, ovo-ono, zezanje na casu, vicevi, a kada uturi kontrolni i to lekcijski onda deli keceve. mislim koji mozak bi jos dao da se pise energetika srj i saobracaj srj koji u knjizi imaju oko 20 strana zajedno za 45 minuta. mrzeo sam ga New Evil New Evil New Evil
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesor tehnike..prepun sebe...svu pamet sveta popio..i profesorica istorije koja je davala ocene na osnovu poznanastava i kucnih prijateljstava..protiv nje sam se cak i zalila Wink i profesor tj asistent koji me je muvao pa nije hteo da mi da da polozim ispit

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matematicarka u gimnaziji uzivala je u izivljavanju na ucenicima posebno ponizavajuci ih.
vecina nas ju je mrzila iz dna duse.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam isao u "Pravno-birotehnicku" skolu. Najvise od svega me je nerviralo ponasanje profesora koji su predavali NE strucne predmete tipa, biologija, fizika, matematika, HEMIJA najvise od svih. Ti profesori su se ponasali kao da ce mo da studiramo njihove predmete, dok su se profesorice strucnih predmeta ponasale kao da nam pravo nikad nece trebati i uvek su nam gledale kroz prste Rolling Eyes
Glupo, ali istinito, moram samo da kazem da kada sam rekao profesorici hemije da mi hemija nikad nece trebati i da mi nije jasno to sto ste predavali tog casa bio izbacen s istog i upisan u napomenu da sam se neprimereno ponasao na casu Rolling Eyes Kreteni i ti profesori ima i takvih koji se zaista izivljavaju nad decom, takve treba streljati Exclamation

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Re: Najgori profesori/profesorice Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Ovde mozete da iskritikujete sve profesore/profesorice koji vas nerviraju...

evo ja da pocnem,u srednjoj sam imala jednu odvrtanu profesoricu koja je predavala masine... svi smo je mrzeli jer je bila preterano stroga i jer uvek nam je govorila kako smo mi budale,kako nista ne znamo i da nam mesto nije tu u klupi,u skoli vec negde napolje na ulici u cistoci ili u javnim wc-ima ili eventualno na njivama...
stalno nam je govorila da ne trebamo da se skolujemo jer smo suvise glupi za skolovanje...
e ja istog takvog profana imam na faxu iz masinskih elemenata-tacnije on nam je asistent koji je zaduzen za predavalja laboratoriju i usmeni deo ispita......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Re: Najgori profesori/profesorice Na vrh strane Na dno strane

Uffff, pocecu od pocetka pa na ovamo:

Osnovna:
- Prvi englez kojeg smo imali. Meni je konstantno davao jedinice i hteo da ponavljam peti razred. Pre raspusta je otisao u Juznoafricku rep. pa smo se svi molili Bogu da ga crnci tamo pojedu. Onda... u VI sam od drugog profesora dobio cistu peticu, a u srednjoj sam bio najbolji "englez" u tri razreda. Ironicno, danas mi je eng. ocajan.
- Hemicarka koja je oteeegnutooo priiicaaaala pa izgubis volju da je slusas. Neki su upisali srednju hemijsku skolu jer su nekako ukapirali, ali ja i dan-danas hemiju kontam po principu "zbuckaj pa prospi" - ne razumem je.
- Srpkinja iz V razreda za koju se pricalo da se "fatala" sa gorenavedenim englezom. Na raspustu sam od keve trazio da pokloni nekom svoj rucni sat [koji je dobila za rodjendan] da ga ne gledam jer me je podsecao na tu nastavnicu. To vam je vise nego dovoljno.

Srednja:
- Profesor TTP-a [tehnologije tapetarske proizvodnje]. Sve zivo sam izdeklamovao na pitanje "Sundjer" [da ne spominjem strucne izraze] i jos sam zestoko odvalio da u kalupu postoje izbocine za rupice... Dobio sam 3.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam obicno imala strah od profesora iz tjelesnog. Mrzila sam taj predmet, i jednostavno nisam za nikakve akcije ni sportove. Onda se uvijek derao na mene, jer sam bjezala sa nastave, izmisljala da me boli, i nikad nisam imala vise od 2. Sad Uz to je bio neki pedofil, pa me uvijek zvao u svoj kabinet kao da mi nesto objasnjava. Rolling Eyes Mrzim tjelesni!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgori profesori su mi iz Istorije-Biljana Lekovic(treca beogradska gimn.)
i matematicarka Biljana Devic!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
acaodbojkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesor s..va i.ic na medicini u nisu,on covek svako predavanje pocinje sa vi ste bogovi,nabolji najpametniji,a zaboravlja osnovno-los covek nikad ne moze da bude dobar lekar
 
xslatkac0k0ladax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u AMerici, nema bas neke dobre skole
glupo je..
bolje je u Srbiju, bar nesto tamo mozes da naucis...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Najgori profesori/profesorice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon