www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najgori profesori/profesorice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

da pocnem redom...........U Novom Sadu u srednjoj skoli "Pinki"
profesor mehanike,fizike,istorije,srpskog,matematike,informatike,prakse......................................i jos mnogo njih osim profesorke hemije koja je carica!!!!!!!!!!!!!a u ovoj skoli u kojoj sam sad svi su extra osim pr. robe!


 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf.
Profesorica biologije.
Ono sto se naziva skolskim casom,kod nje je plac majke Jugovica.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam išla u srednjoj najgoreg profesora sam imala iz latinskog Mr. Green
Mislim da svi koji ga znaju,znaju i zašto Laughing
+ iz engleskog..Bila je užasna..


A što se tiče faxa mrzim prof.iz teorije države i prava!
 
jennyta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Sep 2006
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GoX[SM] je napisao/la sledeće:
MOJA RAZREDNA
Zhena kojoj je dushevna hrana deljenje neopravdanih, a uz to naravno, i svakodnevno zvanje roditelja, kojima je vishe dosadila, a kako i netje, kada pochne da smara posle prve rechenice... A tek predavanje, pa ne znam ko mozhe da je slusha, pricha tako monotono, dosadno, i da hocu ne mogu da je pratim, pff... A naravno, kada odgovarash postavlja ti pitanja koja nemaju u knjizi, nego je to ona lepo prichala... Pfff, nema dobru osobinu Very Happy
Na exqrziji se ubila prevrtaci po sobama ne bih li pronashla bar 1 konzervu piva, budala, ne zna gde treba da gleda Very Happy
i dosta njih, mrzi me da pishem sad


ista kao i moja, grozna osoba, imam 2 vladanje Sad
 
tashaNa991
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 104
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 09, 2009 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u osnovnoj je bila najgora profesorica hemije koja nam je swaki cas dawala shugawe blic kontrolne da smo zbog jedne formule morali znati celu swesku, a i kod odgowaranja je ubijala... a sada u srednjoj hmmm ne mogu se neshto pozaliti ali recimo profesorica monetarne ekonomije, izbacuje nas sa casa cim se okrenes ili progoworis jednu rec....znaci katastrofa, e da i profesorica HEMIJE, al swa sreca pa taj predmet wise nemam....hehe Smile

_________________
I posle tebe ponovo ti, i posle nas ponovo mi....
 
major_001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2011
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2011 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ćatović zvani pedagoški monstrum. Treba ga poslati tamo odakle je došao. Dabogda mu jezik dohakao. New Evil kod njega prolaznost nije ni 0,2 % fuuuuj, fuuuuj
 
jeca_mala_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

major_001 je napisao/la sledeće:
Ćatović zvani pedagoški monstrum. Treba ga poslati tamo odakle je došao. Dabogda mu jezik dohakao. New Evil kod njega prolaznost nije ni 0,2 % fuuuuj, fuuuuj


sta 0,2 ? lazes bre Razz prolaznost je bila 100 % svi smo prosli kroz nejgov kabinet. mozda jedan od rijetkih koji je oborio sviju na jednom pitanju 'zasto je jezik dinamicna kategorija kad je bolje da je staticna' pitam se i ja zasto zasto Crying or Very sad
 
major_001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2011
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2011 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeca_mala_90 je napisao/la sledeće:
major_001 je napisao/la sledeće:
Ćatović zvani pedagoški monstrum. Treba ga poslati tamo odakle je došao. Dabogda mu jezik dohakao. New Evil kod njega prolaznost nije ni 0,2 % fuuuuj, fuuuuj


sta 0,2 ? lazes bre Razz prolaznost je bila 100 % svi smo prosli kroz nejgov kabinet. mozda jedan od rijetkih koji je oborio sviju na jednom pitanju 'zasto je jezik dinamicna kategorija kad je bolje da je staticna' pitam se i ja zasto zasto Crying or Very sad


nema to u onoj literaturi a našao sam nešto. ww.hazud.ch/2010/12/knjiga-stjepana-krasica-pocelo-je-u-rimu-razgovor-pripremio-ivan-raos/

eto Very Happy kako nas lik izofira kad mu rekosmo da ćemo pisati žalbu a mrtav hladan zalupi nam vrata govoreći nekako ću to preživjeti Mad
 
jeca_mala_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2011 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

major_001 je napisao/la sledeće:
jeca_mala_90 je napisao/la sledeće:
major_001 je napisao/la sledeće:
Ćatović zvani pedagoški monstrum. Treba ga poslati tamo odakle je došao. Dabogda mu jezik dohakao. New Evil kod njega prolaznost nije ni 0,2 % fuuuuj, fuuuuj


sta 0,2 ? lazes bre Razz prolaznost je bila 100 % svi smo prosli kroz nejgov kabinet. mozda jedan od rijetkih koji je oborio sviju na jednom pitanju 'zasto je jezik dinamicna kategorija kad je bolje da je staticna' pitam se i ja zasto zasto Crying or Very sad


nema to u onoj literaturi a našao sam nešto. ww.hazud.ch/2010/12/knjiga-stjepana-krasica-pocelo-je-u-rimu-razgovor-pripremio-ivan-raos/

eto Very Happy kako nas lik izofira kad mu rekosmo da ćemo pisati žalbu a mrtav hladan zalupi nam vrata govoreći nekako ću to preživjeti Mad


ma dobro je to sve, ovim sa trece godine pusti s mobitela neku sevdalinku koju su morale saslusati i onda ih pitao fonetske, morfoloske i leksicke dijalektizme u njoj dva pitanja postavlja i ovo je drugi rok bio i dosad nije ponovio nijedno pitanje s prvog roka Shocked s onim naocalama je jos strasniji Cool
 
major_001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2011
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2011 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeca_mala_90 je napisao/la sledeće:
major_001 je napisao/la sledeće:
jeca_mala_90 je napisao/la sledeće:
major_001 je napisao/la sledeće:
Ćatović zvani pedagoški monstrum. Treba ga poslati tamo odakle je došao. Dabogda mu jezik dohakao. New Evil kod njega prolaznost nije ni 0,2 % fuuuuj, fuuuuj


sta 0,2 ? lazes bre Razz prolaznost je bila 100 % svi smo prosli kroz nejgov kabinet. mozda jedan od rijetkih koji je oborio sviju na jednom pitanju 'zasto je jezik dinamicna kategorija kad je bolje da je staticna' pitam se i ja zasto zasto Crying or Very sad


nema to u onoj literaturi a našao sam nešto. ww.hazud.ch/2010/12/knjiga-stjepana-krasica-pocelo-je-u-rimu-razgovor-pripremio-ivan-raos/

eto Very Happy kako nas lik izofira kad mu rekosmo da ćemo pisati žalbu a mrtav hladan zalupi nam vrata govoreći nekako ću to preživjeti Mad


ma dobro je to sve, ovim sa trece godine pusti s mobitela neku sevdalinku koju su morale saslusati i onda ih pitao fonetske, morfoloske i leksicke dijalektizme u njoj dva pitanja postavlja i ovo je drugi rok bio i dosad nije ponovio nijedno pitanje s prvog roka Shocked s onim naocalama je jos strasniji Cool


trebamo napraviti stranicu na fejsu o njemu - kaže nama na konslutacijama pošto ste vi početnici daću vam manje literature: 6 obaveznih knjiga i 4 neobavezne koje obavezno morate pročitati.... Smile ma meni je on super da neko iz Sarajeva onako priča srpski samo da bi ispoštovao predmet koji drži svaka čast Surprised
 
dama-s-kamelijama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 04 Feb 2012
Poruke: 1
Mesto: Neko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2012 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesor catovic je rekao da ce biti padavina u regiji historija jezika i akcentologija Mad a ja polozila istoriju knjizevnog jezika, 6 ko kuca. odlucila sam da obnovim ove godine, ovo je za mene veliki uspeh Mr. Green
 
Maksimirko55
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2012
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2012 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dosta profesora koji su diplome dobili za lovu i sada nama predaju...tako da ja od ti profesora nemogu nista ni dobro cuti ni nauciti...

_________________
Igre Motori
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Najgori profesori/profesorice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon