www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bree zelje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: bree zelje Na vrh strane Na dno strane

Evo za pocetak:Molim vas za pesmu:"Zlatiborske zore"-Ana Bekuta


_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvoli.... pesma ti je u muzickim zeljama! Wink
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala! Very Happy

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel moze pesma:"ZDRAVO ZIVO"
(nisam sigurna ko peva.....)
#zdravo zivo reko ,kako si,samo nek si dobro ako si....ko ,kome si,....sta,sta li si...i da jesi i da nisi....moja ljubav ti si....# Crying or Very sad

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bree je napisao/la sledeće:
Jel moze pesma:"ZDRAVO ZIVO"
(nisam sigurna ko peva.....)
#zdravo zivo reko ,kako si,samo nek si dobro ako si....ko ,kome si,....sta,sta li si...i da jesi i da nisi....moja ljubav ti si....# Crying or Very sad


Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
bree je napisao/la sledeće:
Jel moze pesma:"ZDRAVO ZIVO"
(nisam sigurna ko peva.....)
#zdravo zivo reko ,kako si,samo nek si dobro ako si....ko ,kome si,....sta,sta li si...i da jesi i da nisi....moja ljubav ti si....# Crying or Very sad


Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink

Punoooooooooooooooo ti hvala!!!
P.s:ovaj Jugovic je pravi :andjelcic:
Pozdrav ....... Wink

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze ova pesma(neznam ni ko je peva ni kako se zove,ali ide nesto ovako):
........E da mi je Raznatovic Ceca,.....e da mi je poljubiti Stoju bile bi mi sve koze na broju.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bree je napisao/la sledeće:
Moze ova pesma(neznam ni ko je peva ni kako se zove,ali ide nesto ovako):
........E da mi je Raznatovic Ceca,.....e da mi je poljubiti Stoju bile bi mi sve koze na broju.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Dovoljno si dugo na forumu da bi trebala da znas pravila. Posto vidim da ih ne znas, procitaj. Jasno pise da se ovakve zelje NEISPUNJAVAJU. Postoji i tema gde se traze nazivi pesama i izvodjaci, pa kad saznas trazi zelju.

_________________
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
bree je napisao/la sledeće:
Moze ova pesma(neznam ni ko je peva ni kako se zove,ali ide nesto ovako):
........E da mi je Raznatovic Ceca,.....e da mi je poljubiti Stoju bile bi mi sve koze na broju.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Dovoljno si dugo na forumu da bi trebala da znas pravila. Posto vidim da ih ne znas, procitaj. Jasno pise da se ovakve zelje NEISPUNJAVAJU. Postoji i tema gde se traze nazivi pesama i izvodjaci, pa kad saznas trazi zelju.

Ali Sanjice niko ne zna koja je ovo pesma.Neki misle da je peva neki Dj-krmak,ali nisu 100% sigurni...

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjica ti je stavila pesmu u zelje! Wink
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Sanjici sto je stavila,i hvala tebi na obavestenju!!! Wink

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ups, mala ispravka... Embarassed
Sanjica je valjda i stavila ali uglavnom je nasla naziv i izvodjaca a pesmu mozes Arrow ovde naci! Wink
Moj kolega Gile80 je odavno postavio na sajt! Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> bree zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon