www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oral, bez pitanja
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 8:40 pm    Naslov poruke: Oral, bez pitanja Na vrh strane Na dno strane

Da li ste ikada silno pozeleli da voljenom/voljenoj pruzite oralno zadovoljstvo,spustili se nize, nize.... bez prethodno da ga/je pitate da li se slaze sa tim?

I jos nesto, da li bi ste usudili da to radite osobi koju jako kratko poznajete?

A naravno moram da pitam i da li je to vama neko uradio sasvim iznenada i neocekivano?
Sta ste pomislili o toj osobi?





_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskren da budem ja se ne bi uopste bunio. Wink
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta tu ima lose , aaaaa !

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ups.... Embarassed Pa ja nikad ne pitam Exclamation Jesam li ja sada losa osoba Question Cak mi nikad nije ni palo na pamet da pitam prvo ... a kako se nikad niko nije bunio Mr. Green to mi onda nekako postalo normalno da ne treba da se pita Razz

A ne secam se ni da je mene iko pitao ikad ... I ni ja se nikad nisam bunila Mr. Green Mr. Green Nemam sta lose da mislim o njemu zbog toga...samo napred Razz i sledeci put samo cuti i nista ne pitaj, vec mi citaj misli Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sa tim nemam problem. A i zasto bih. Secam se pre nekih desetak godina, setao sam sa drugaricom. Pratio sama je sa posla. Usput smo se zaustavili, fol da namesti otkopcani brus i poceli da se ljubimo. Odjednom eto nje dole. Zakljucak izvedite samo. A newmam problem sa iznenadjenjem. Cak volim!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam znala da se takve stvari pitaju Shocked Shocked
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 6:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam pitala. Ako mu nije do toga, nije mutav, valjda ce mi reci.
Jos se bunio nije. 8)
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe, pa ko bi se normalan jos bunio Wink
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nemoj da mi prilaze babe po ulici..jaaaako bi se pobunio. Mr. Green

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ja mislim da bih umrla istog momenta od smeha, da ga pitam to ozbiljno (u sali mogu i desi mi se, kad nesto zanoveta i izvoljeva 100 nekih gluposti, pitam ga: jel treba da ti naknadno i ......khm), ali ozbiljno Q Q!!!!
Shocked
Zamisli: predigra, bujaju strasti, bla, bla bla i onda ja: Dragi, a jel moggu da ti sada .......!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Daleko bilo! Rolling Eyes Mr. Green 8)

_________________


 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste, drugarica me nazvala na tel, a sa dragim sam gledala tv, i on odjednom poceo da me skida i lize... u bwe...loodoo

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro svaki put se spustim bez pitanja..samo iznenada,kad se najmanje očekuje... Wink

i meni se to jednom dogodilo a najbolje je bilo kad sam se s ovom jednom
vraćao s cuge i mala mi je dok sam vozio najedanput samo otkopčala hlače
i počela radit svoje...a ja ono PAF!!!
jedva sam stigao do svoje kuće.. Wink Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Oral, bez pitanja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon