www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oral, bez pitanja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Pa, ja mislim da bih umrla istog momenta od smeha, da ga pitam to ozbiljno....
Zamisli: predigra, bujaju strasti, bla, bla bla i onda ja: Dragi, a jel moggu da ti sada .......!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Daleko bilo! Rolling Eyes Mr. Green 8)


Potpisujem je pre nego što umrem od smeha samo čitajući je!
Kiki, obožavam te!!!

I zamišljam moje voljeno biće, dok ga pitam "Izvini dragi, da li bi ti smetalo da ti....", tačno bi me pitao da li sam se otkačila i pozvao hitnu pomoć, da me voze na odeljenje Urgentne psihijatrije Shocked

Ne, naravno da u trenucima kad nekome kroz seks pokazuješ ljubav, nema mesta ni potrebe za bilo kakvim pitanjima....jednostavno, pustiš maštu da smišlja, a ostali delovi tebe će pomoći da to ostvariš.....



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
chalka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 41

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to se ne pita,glavno da ta zena drzi do neke higijene i udri rodo!!!! 8)

_________________
...trčim da te sprčim...
 
aleksandarkok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja krenem dole ali ona mi neda
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne? To mi je se dogodilo kod moje predzadnje devojke. Posle prvog zajdnockog izlaska, sedeo sam na krevetu mrtav pijan, kada mi je ona skinula farmerke i pocela ...............! Bilo je zadovoljstvo bez granica.

_________________
Mil-KG
 
a41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 42
Mesto: Celje

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam umoran... oral ti je tada najbolja stvar
 
sinko_borivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 73

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno,zashto da ne..obozavam da to uradim devojci sa kojom sam intiman i odusevljen sam kada ona to uradi meni,takvi poduhvati izuzetno stimulativno deluju na mene...a sta bih pomislio o devojci koja mi tako iznenada pruzi oralni sex?Pa da to shto cesce ponavlja sa mnom,naravno Wink
 
jeter96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa najbolje da bi se neko bunio jos nisam cuo za takav slucaj, ali ko zna mozda se i dogodi pogresi covek
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To dodje samo od sebe...nikada ne pitamo jedno drugo, to nismo ni na pocetku veze radili, jednostavno jedno od nas oseti zelju da onom drugom pruzi zadovoljstvo...ono drugo se nikada nije pobunilo...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i moj decko nikada ne pitamo jedno drugog dali sada mozemo da pruzamo jedno drugom oral.. to jednostavno polako uz poljupce krenes dole i to je to... Very Happy
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecadok je sve rekla....prosto pratis svoje osecaje...tako je najbolje...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
Suna69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 12

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li nesto bolje nego k....u ustima? NE!
 
baksy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Jul 2004
Poruke: 34
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja niti sam nekada pitao devojku za dozvolu niti ona mene,mada se ja nikada ne bunim
a za oral njoj osetis prijali joj ili ne ali 1000% im prija
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Oral, bez pitanja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon