www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pink Panther sa Steveom Martinom
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je odlican.i sniman u france Very Happy Very Happy :hello1:


_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stari pink panter je puno bolji mada i ovaj nije los...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Solidan film...Steve Martin je dovoljno smijesan da citav film ucini zanimljivim Very Happy

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je super bas sam se slatko smejala Smile

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zesci smor. Ne znam kako im je palo na pamet da Stiv moze da zamene Pitera Selersa.
Meni nista nije bilo smesno filmu. Cak sam se pitala sta ja ovo gledam?

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIsta posebno, ne znam dali sam se nasmejala 2-3 puta tokom celog filma.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije nastavak starih filmova sa Piterom Selersom, niti rimejk vec novi film u stilu Stiva Martina. Iako mrzim da se stare [odlicne] ideje vade iz ostave - ovaj film mi se bas svideo.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 18, 2010 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto posjedujem u ličnoj kolekciji sve filmove Pitera Selersa u ulozi genijalnog inspektora Kluzoa, nisam, naravno, odoljela pogledati i ovaj novi film sa Stivnom Martinom, kojeg jako cijenim kao komičara i glumca. I mogu vam reći da je i ovaj film sjajan, i ne mislim da se Stiv Martin trudio mnogo da zatomi sjaj Pitera Selersa, nego je imao jednu jako nezahvalnu ulogu, baš zbog ovoga što su ljudi uvijek na strani starog Kluzoa, te ga je stoga, na svoj karakterističan i sebi svojstven način vrhunski odglumio. I nimalo se ne kajem što sam pogledala film, slatko sam se ismijala, ne zaboravivši starog, a cijeneći ovog novog Kluzoa. Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Pink Panther sa Steveom Martinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon