www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Usporedba hrvatskih i srpskih nogometaša..
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Usporedba hrvatskih i srpskih nogometaša.. Na vrh strane Na dno strane

koji vam je trenutno najbolji hrvatski i srpski nogometaš..
i šta mislite..tko ima bolje šanse na predstojećem svjetskom prvenstvu?


 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa to je vec malo realnije pitanje Srna je kod vas po mom misljenju jedan od najperspektivnjih igraca dok kod nas ima puno podjednakih igraca tako da mi je tesko rec ko je najbolji izdvojio bih odbaranu jer nam je to najbolji deo tima i igrace koji igraju u njoj i gde svaki igrac poseduje veliki kvalitet: Krstajic, Vidic, Dragutinovic... a za mene je najbolji ako ce mo po perspektivi za SP gledati Ognjen Koroman decko stvarno razbija.......

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu da je netko pametan pa da kaže da nam je srna najbolji..
slažem se s tobom u vidu vaše reprezentacije..obrana vam je stvarno dobra..pogotovo mi se svidja krstajić...nije ni kežman za baciti iako se mora još dokazati pogotov sad kad ima priliku u atleticu..
šta misliš za svjetsko...kako ćete proći?
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuj ista stvar kao i kod vas uvek dobri igraci dobra ekipa a kad dodjes na svetsko (evropsko) odma izletis u cetvrtfinalu najdalje izuzetak 1998 Hrvatska a znas gde je razlika izmedju ove i onde srpske reprezentacije ova ima srce za reprezentaciju ima zdrav patriotizam i sve ono sto treba za dobar uspeh na jednom takvom takmicenju a kao suprotni argument mogu ti navesti nasu kosarkasku reprezentaciju koja je te sve stvari sto sam naveo i sto su godinama imalu sada izgubili, za hrvatsku stvarno ne znam stvarno imaju dobre utakmice kao one protiv svedske a onda oni lapsusi na Malti.........

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to je to majstore...najvažnije je da budu ekipa...kad si ekipa uvijek možeš ugodno iznenaditi...
takvi su i naši zasad..
a za ono na malti..to nam je na neki način i dobro došlo..malo su se bili umislili nakon brazila pa nas je ovo spustilo natrag na zemlju..
šteta što nikad nema prijateljske sa srbijom da vidim na čemu smo.. Wink
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma takve "prijateljske" nikad vise najverovatnije nece ni bit, znas kako je kod takvih utakmica nisu lepe za gledat niti dobre za ljude koji to oce uzivo gledati jer na kraju dobije svako preko nosa i mesto da ljudi uzivaju u utakmicu oni dolaze kuci polomljenih kostiju, znas!!
Ps: Nemoj misliti da ja imam nesto protiv toga niti protiv hrvatske ziveo sam tamo do kraja rata (ili ti u Krajini sada vasoj Hrvatskoj) proso onaj rat ali bih prvi bio na stadionu kad bi takva utakmica sada bila ali reci iskrenu jel bi ti iso sa hrvatskim dresom u beograd ali isto ja tako sa mojim u zagreb, sta kazes Question Question Question

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bice ludo ako uletimo u istu grupu .mogucnost je tu,videcemo. ? al ce to biti duel..wow. po mom vidjenju kvalitet ove dve ekipe je jako blizu, i pobednika bi odluchivala trenutna forma, zelja, zdravlje igracha i pre svega psihichka stabilnost.

ja bih srnu bez daljnjeg poglasio za no.1 kod hrvata, a kod nas ? ipak je to deki stankovic.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kad bi bio režim ko na zapadu usudio bi se s hrvatskim dresom doći..
al pošto je samo jedan balkan.. Wink teško da bi osto živ da to napravim..
al dobro si rekao za utakmicu..bila bi to pretvrda tekma..što je inače šteta jer i jedni i drugi znaju igrati lijep nogomet..
i da..glede drugog kolege..zaboravio sam na stankovića..i njemu skidam kapu jedino da se još okane malo svoje bahatosti bio bi još veći..
ćete ići u njemačku na svjetsko?
ja sam već rezervirao svoje karte..
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno..od mene do chetiri stadiona nekih 300 - 350. km..ko je lOOd da propusti takav dogadjaj

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidimo se onda tamo..budi spreman na poraz
 
josipkuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 9

hungary.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 7:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hravati su imali vise uspeha u poslednje vreme nego Srbi. Izgleda da je njihov fudbal napredniji.
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to nema veze sa napretkom u fudbalu. Oni (Hrvatska) su doveli u svoj savez nove ljude (mafijase) koji znaju posao a kod nas (SCG) ostali ljudi (mafijasi) koji su bili prvo politicari pa onda sportisti. E sad, kad smo i mi promenili glavonje krenulo. Smena generacije. S tim sto su hrvati smenu napravili bezbolno.
Sto se tice teme, Srna ubedljivo vodi. Slazem se da i kod nas ima vrhunskih igraca, narocito u odbrani. Ali videli smo da kao pojedinci ne funkcionisemo. Kvalitet poseduju svi ali bih ja izdvojiop dvojicu. Koromana i Duljaja. Obojica su ostavili srce na terenu tokom celog ciklusa kvalifikacija. Medjutim, mislim da Koroman ponekad dozvoli sebi luksuz da bude iznerviran isuvise lako. To mu je jedina zamerka.

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Usporedba hrvatskih i srpskih nogometaša.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon