www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crtani filmovi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
djukabog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 93
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tom & Jerry, od kratkometraznih, a Beauty and The Beast.

 
WickedWitchOfTheWest
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 63
Mesto: Witchland

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozawkam da gledma crtane... Omiljeni su mi Ice Age, Spirit, swi Diznijewi dugomertazni... ma swi, swi, swi!!!!

_________________
Ja pewam swoj bluz bez namere bitne i najwece ribe za mene su sitne, ja sa strane samo posmatram taj swet...
 
pahuljica_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 17

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snoopy, zato sto je presladak!
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A land before time ? ?

_________________
- have a nice day -
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pera rakun ako se ne varam.....bipsići...snorkijevci....
naravno tu su i japanci.....bez njih ništa...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je kralj lavova, i ljeptica i zvijer i pepeljuga, i snjeguljica.To su crtici moje mladosti.A inace u zadnje vrijeme samo gledam ICE AGE, tako lud crtic, smjesan, i tuzan..... Rolling Eyes
Ja voLem crtice.... Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strumpfovi,ma ne prevazidjeni su

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tom and Jerry
Cow and Chicken
Transformers
M.A.S.K.
Jayce and the Wheeled Warriors
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Prekopirano sa druge teme, nisam znala da vec postoji jedna, dakle:

Svi smo ih voleli kad smo bili mali, onda smo porasli, ali nam se jos ponekad probudi onaj lep osecaj kada pomislimo na ta draga lica koja su nam ispunjavala detinjstvo.
Nazalost, danasnja deca imaju mnogo siromasan kulturni i zabavni program. Sve se svodi na japanske crtace pune nasilja i nikakve pouke.
Zato sam dosla na ideju da napravim sajt koji ce okupiti sve nas (staru gardu Smile ) i stare crtace, koje skupljam kako znam i umem (citaj - moljakam po komsiluku za stare VHS kasete ako ih jos uvek ima...)
Za sada je kolekcija siromasna, ali samo za sada.
Uskoro ce na sajtu biti mnogo vise pravih starih crtaca sa starom sinhronizacijom i dobro poznatim glasovima Nikole Simica, Nade Blam, Djuze Stojiljkovica, Burovica i mnogh drugih....

Nemojte shvatiti ovo kao reklamu, ja nemam nista od ovog. Ali bih volela da se eto bar na tren i vama lice razvuce u osmeh kada ponovo vidite crtane likove i cujete poznate glasove (samo sto cete ovog puta prepoznati ko to tamo prica... Wink )

Nadam se da nisam smorila. Moderatorima ako smeta, neka slobodno izbrisu link, ali mislim da nema potrebe...

www.crtaci.co.sr

Da cujem - koji crtac je bio vas omiljeni? Very Happy

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno south park!! jednostavno ne prevazidjen je Very Happy!!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino Tom i Jerry Laughing
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jucer sam gledala Garfilda i starog dobrog Gustava..fantasticno hehehe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Crtani filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon