www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crtani filmovi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj omiljeni crtic je Cudesna Suma, bas je nekako caroban, to sam ko klinka gledala po nekoliko puta na dan


_________________


Poslednja prepravka: poison datum Pet Maj 18, 2007 2:52 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije da je bas svih vremena ali zadnji dobar koji sam gledala je Happy feet

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
anne heche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2007
Poruke: 19

cameroon.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cow and chicken

_________________
o..o..o..
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strumfovi,Tom & Jerry,Nemo,Shrek,Spongebob...

_________________
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volem crtane i to mnogo...Very Happy
Od Tom & Jerry-a, preko Duska, Kremenka, Dexter-a, pa nadalje...Rakuni, Kornjace, Ewoksi...sve redom.
Shrek, Ice Age, Madagascar...

Ali ono sto ja izdvajam kao moj nr. 1 je Lilo & Stitch! I to sva 3 dijela...bukvalno sam opsjednuta...Embarassed

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogla bih nabrajat puno crtanih filmova ali mi je ipak omiljeni Tom & Jerry... Mr. Green

_________________

~ Banetova Žena ~
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

the powerpuff girls,Tom and Jerry, scoobydoo,the flinstones... od kratkih
lepotica i zver, mala sirena, mulan, macke iz visokog drustva....... od dugih
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao što već negde rekoh, za mene je Lion King neprikosnoveno najbolji crtani svih vremena! Obožavam ga!

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih puno ali ipak Tom & Jerry se izdvaja...


Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ datum Pet Jun 22, 2007 4:37 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino ća san gledala Tom I jerry i Pink Pantera
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se crtani "Le Piaf"... Zasto? Meni je interesantan, jednostavan, zabavan... imam kuci na compu nekoliko epizoda koje rado pogledam...

_________________


Poslednja prepravka: arsen lupen datum Ned Avg 19, 2007 2:49 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Bellatrix88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 17
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Put u ElDorado
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Crtani filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon