www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex i Grad
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je to bila dobra serija!!! Svaka cast producentu i Ketrin!!!

 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serija jako dobra.pratila sam sve nastavke i zavoljela djevojke kao da ih znam...
svaka mi je bila posebna na svoj način i mislim da su serije svaka za sebe imale odlične radnje i tako zanimljive da su me uvijek prikovale za fotelju:)
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je serija,redovno sam je pratila,sad mi je vise dosadila koliko je repriziraju!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Sex & City Na vrh strane Na dno strane

Pa... ova cuvena serija je uzburkala svet,i pokrenula lavine nagadjanja,odobravanja i osporavanja...
Navodno, zene su povedene zivotima glavnih glumica postale slobodnije, otvorenije, savremenije...
Da li je to tako?
Da li je ta serija uticala na vas u nekoj situaciji, da li ste se prepoznali u nekoj od junakinja...
Ko je vas omiljeni lik?
Licno,obozavam ovu seriju i volela bih da cujem i tudja misljenja...

Evo nekih njihovih izjava.... Pa sa kojom se slazete ili koja vam je najbliza...

"The only thing I've ever successfully made in the kitchen is a mess. And several small fires." – Carrie

"If you had a patient who had a very very slim chance of living, would that be good news? Would you tell the family, "Buck up, he's got a shot in hell?" – Charlotte

"Sex with an ex can be depressing. If it's good, you don't have it anymore; if it's bad, you just had sex with an ex." – Samantha

"Do any of you have a completely unremarkable friend or maybe a houseplant I could go to dinner with on Saturday night?" – Miranda

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, obozavam ovu seriju. totalno je zarazna. neke epizode sam gledala nekoliko puta.
moj omiljeni lik? pa, ne znam. nekad samantha, nekad miranda, a ponajvise carrie. charlotte mi cesto ide na zivce. Wink
sto se tice muskaraca: to je najzanimljivije, zar ne? Mr. Green
aidan mi se mnogo svidjao--pogotovo sa kada se osisao. Razz
alexander--on mi se uglavnom nije svidjao. mada mi se dopala njegovo uzviseno, arogantno ponasanje prema svemu americkom. tu mu dajem podrsku! Mr. Green
mr. big--ima li jos jedan??? Rolling Eyes
harry ima jako dobar karakter. charlotte je dobro izabrala.
burger (ili berger???) -- koji uzas! tako pasivan--ma, mrtav covjek!
steve--boze, sta miranda u njemu vidi?? on je totalno pogresan za nju!
richard--dobar za noc, dvije Wink

to su svi sto mi trenutno padaju na pamet.

ah, da. slazem se sa carrie. jedinu stvar koju u kuhinji mogu da na pravim je nered. Smile
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno se slazem sa tobom... Mada je meni Carrie ipak omiljena 8)
I sto kazes... svi su mi simpaticni ali Charlotte ume da bude dosadna breee...
Najbolji komadi su mi bez premca Mr.Big... sto je stariji to je lepsi...
I Smith Jerrod...

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carrie mi je nekako simpaticnija, mada zaista ne mogu iskreno reci da pratim redovno seriju.kad naidjem na nju, ako ema neceg interesantnijeg odgledam.Svidja mi se sloboda kojom govore o nekim stvarima, mada ima i preterivanja.Ne svidja mi se recimo lik jedne od njih koja je glupa ko noc, naivna, vecito opterecena sexom, ali u stvarnosti takvi likovi zaista postoje. Sve u svemu apsolutno nikakav uticaj na mene nije imala ni serija ni same glumice, niti bih sebe mogla niti zelim identifikovati ni sa jednom od njih.I na ovu seriju gledam iskljucivo kao na televizijsku zaradu i nista vise Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci sem sex and the city je jedna od onih serija ciju ni jednu epizodu propustila nisam. Lik kao lik u kome se ja najvise pronalazim jeste Samanta, nekako sam prolazila slicne faze u zivotu, slicni dogadjaji su mi se cesto dogadjali...i sadasnja situacija mi je slicna Samantinom kraju u seriji Wink

_________________
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ srna2422

Jel ti se svidja Aidan ovde...

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super izgleda na ovoj slici. tip je jednostavno "dreamy". Wink kod tipova mi se svidja kad su spori, to jeste kada sve polako rade, ono "na tenane". ne volim kod su "jumpy, fidgety" kao steve. aidan je jako smiren, pri sebi. vjeran--jako vazno!

hvala za sliku Razz

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nimalo nisam obozavatelj ove serije.sve se vrti oko sexa i dolazi na to isto.po mom misljenju ,ova serija baca veoma glupu senku na zenski rod. New Evil
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ovu seriju, omiljeni lik mi je Samanta, a meni odgovara citat Carrie
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Sex i Grad Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon