www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Win XP skrivene opcije koje znate
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
mdvdc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Win XP skrivene opcije koje znate Na vrh strane Na dno strane

Znam podesiti na ikoni kako da mi se ugasi kompjuter nakon odredenog vremena to je jedna od skrivenih opcija winxp ako znate neke tak opcije za podesavanje a da su korisne samo napisite
Hvala


 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta ima da znas, sve sto te interesuje samo pitas google
http://www.google.com/search?hl=en&lr=&safe=off&q=xp+tips+and+tricks&btnG=Search

_________________
 
vito777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 2

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://free-bj.htnet.hr/colicweb/korisnicko.html

_________________
ViToni
 
dzonibre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2004
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko kako ubrzati gasenje windows-a?
 
alsa3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pritisnes dugme, drzis 5 sekundi i to je to!! Smile
 
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima još jedna opcija:
na desktop kliknes desno dugme na mišu da ti izadje opcija new shortcut. i pitaće te koja je prečica, ti ćeš upisati sledeće shutdown -s -t 00. i to je to!

_________________
mislim, dakle postojim
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 9:28 am    Naslov poruke: Imajte kontrolu koji vam se programi pokrecu pri startupu: Na vrh strane Na dno strane

Samo treba da u run-u ukucate msconfig i vidjecete tab startup.Kliknite na njega i odaberite koji programi hocete da se pokrecu.To je to!Ali one tabove do njega NE DIRAJTE jer mozete da onesposobite Windows da se podigne!
 
kvecenaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 7:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad nemaš upaljen nijedan program stisni ALT F4 i odaberi Shutdown pa enter
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O tim skrivenim opcijama kao i o samom twikovanju i ubravanju windowsa pisao sam u sledecim tutorijalima:

http://phearless.headcoders.net/i1/Win_Hacks_&_Tweaks.txt

http://phearless.headcoders.net/i2/Win_hacks_and_tips.txt

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
Bili*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 161

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 6:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sustini, imas i multimedijalne tastature sa opcijom za gasenje - to je mozda dobra ideja.
Ali nesto me drugo interesuje: ja sam uvek gledao da se OS sto pre podigne i ne vidim zasto bi nekoga interesovalo da ga sto pre ugasi?? Mislim, kad ga gasis - znaci da ti vise ne treba, zar ne?
 
kenwood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da defragmentujes hard i da prebrises registry

_________________
I ko zna....
Mozda jednom nadjesh me,
tamo gde prestajem ja gde pochinjesh ti, gde stali smo mi, gde sada su drugi,
ali sreshcesh samo neznanca, sluchajnog prolaznika i pogled leden...
I ako te taj neznanac nekada voleo vishe od sebe...
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako cemo da idemo u krajnosti iscupate kabal iz kompa i ugasi se za manje od sekunda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Win XP skrivene opcije koje znate Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon