www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Win XP skrivene opcije koje znate
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad vec postoje ove silne fore i skrivene opcije za Win XP, verovatno postoji i resenje za moj problem!?
Naime, imam instaliran Nero 7.0.1.4.Program radi savrseno, nista me kod njega ne zeza.
Ali, kad se on instalira, instalira se i neki njegov alat koji se zove Nero Scout.Ikonica ovog alata se nalazi u My Computer-u, odmah ispod "Devices with Removable Storage" tj optickih uredjaja.
Mene strasno nervira ova ikonica i zelim da je uklonim odatle ali ne znam kako!Da li neko, ko zna ove trikove i skrivene opcije, moze da mi pomogne?
Hvala!


 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

The first thing to do is to disable Nero Scout via its own interface. To do so, double-click on the My Computer icon. Right-click on the Nero Scout icon and choose Options. Then uncheck the option for Enable Nero Scout.

Reboot your PC and see if you are still experiencing problems. If you are, and you are running Nero 7, you can also perform the following actions:

Click on the Start button and choose Run. Type the following line exactly as it appears:

regsvr32 /u "%COMMONPROGRAMFILES%AheadLibMediaLibraryNSE.dll"

Then click OK and reboot your PC.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Citat:

The first thing to do is to disable Nero Scout via its own interface. To do so, double-click on the My Computer icon. Right-click on the Nero Scout icon and choose Options. Then uncheck the option for Enable Nero Scout.

Reboot your PC and see if you are still experiencing problems. If you are, and you are running Nero 7, you can also perform the following actions:

Click on the Start button and choose Run. Type the following line exactly as it appears:

regsvr32 /u "%COMMONPROGRAMFILES%AheadLibMediaLibraryNSE.dll"

Then click OK and reboot your PC.

Hvala Zorane, video sam tvoj neki prethodni post sa resenjem ovog problema i zaista mi je pomoglo.Nero Scout je istorija na mom racunaru Wink
Hvala jos jednom.
 
nesa_gajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

racunar dosta mozete ubrzati ako iskljucite sve windows servise koji vam ne trebaju. koga ovo interesuje neka ostavi mail pa cu mu poslati dokument sa opisom svih servisa na osnovu koga ce te odabrati koji servis ce te iskljuciti.
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogao bi neko da napise kako moze da se podes da se racunar sam ugasi nakon nekog vremena!!!!!!
Zahvaljujem unapred!
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 01, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mogao bi neko da napise kako moze da se podes da se racunar sam ugasi nakon nekog vremena!!!!!!
Zahvaljujem unapred!


Jednostavno trazi na google neki program za to. Ima ih mnoooooogo i vecina su free. Trazi program koji se zove RESTART ja ga koristim i odlican je.
 
zmajpaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 64

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto bi gasio komp, nakon odredjenog vremena.
To je bezveze ili radis na njemu ili ga ugasis.
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mali milion tih porgrama koji kao ociste komp i te fore al slabo to sta radi...mislim odrade posao ali i dalje je to sve sporo..zato je najbolji lek reinstall pa da se lepo osvezi registy ili FORMAT pa si ga osvezio BAS!
poz
losmi200
 
marikris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

colonel je napisao/la sledeće:
Mogao bi neko da napise kako moze da se podes da se racunar sam ugasi nakon nekog vremena!!!!!!
Zahvaljujem unapred!



PC Auto Shutdown ili Auto Poweron & ShutDown
probaj pa javi dal radi
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

losmi200 je napisao/la sledeće:
Ima mali milion tih porgrama koji kao ociste komp i te fore al slabo to sta radi...mislim odrade posao ali i dalje je to sve sporo..zato je najbolji lek reinstall pa da se lepo osvezi registy ili FORMAT pa si ga osvezio BAS!
poz
losmi200


Pa covjek je pitao za program koji gasi computer, kakve veze ima format i registri sa tim Smile ?!

Shutdown Agent, dobro radi taj posao!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmajpaja je napisao/la sledeće:
Sto bi gasio komp, nakon odredjenog vremena.
To je bezveze ili radis na njemu ili ga ugasis.


Pa verovatno ako covek slusa muziku, pusti playlistu i legne da spava, pa da ne bi radio cele noci, ako zaspe Wink, logicno?

Ili ako nesto ostavi da se skida, kad nije tu, nocu itd itd!

nista nije bezveze Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti je stwarno potrebno da ti se brze gasi i pali komp, ja bi ti preporucio da reinstalirash Windows i da ne instalirash nepotrebne programe i igrice..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Win XP skrivene opcije koje znate Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon