www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tose Proeski
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozhawam ga. Njegowe pesme su wechne i nikad mi ne dosade...

Werowali ili ne, ja sam 2 dana plakala kad je on poginuo..i josh opet kad slusham njegowe pesme..........plache mi se. Crying or Very sad
Ali, takaw je zhiwot...... Crying or Very sad Wink



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Legionnaire76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2009
Poruke: 21

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegov Djurdjevdan uzivo mi se svidja .... lici mi malkice na Cecin pa mozda zato ... Cool

_________________
KROZ VATRU I VODU
DIGNUTE GLAVE
STAZOM CASTI POBEDE I SLAVE
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar je vec proslo dvije godine?

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, na zalost jeste, evo i treca vec nastupa. I na zalost, od oktobra 2009. niti jedan post o jednom prekrasnom mladicu, toplog glasa i duse, o nekome ko se izdigao iznad svih i koga su voljeli i djeca i mladi i stari... neko ko je svaku svoju i tudju pjesmu otpjevao sa takvom cistinom u glasu a iza te cistine se dizalo i ono najsvetije u covjeku - dusa, tako topla i beskrajno milosrdna, prekrasna...
Mladic izuzetnog glasa i talenta kojeg niko ne moze poreci. Imao je i dao nam sve to za tako malo vremena... i ostao vjeciti djecak snenog pogleda sto osmijehom dan vedri...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se ne varam danas mu je rodjendan

Još nisam spremna slušati njegove pjesme, ni gledati ga, jer mi je taj čovjek bio zaista nešto što nema imena. Sad je samo bol i sjećanje. Ajmo makar danas ga se sjetiti

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 22, 2010 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko se nije setio nejga za njegov rodjendan. Ali verujem da niko jos nije prestao da ga slusa ...
 
Expressso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Jan 2009
Poruke: 20

afghanistan.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 18, 2010 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjbolji.imam sve pesme od 1997 do 2010
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2010 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jutros upalih svijeću za njega. Još uvijek duša zna da ga nema, ali do razuma to teško dolazi... neka ti je vječna slava i hvala, dobri naš anđele, zlatnog glasa i prekrasne duše... Počivaj u miru, gore među zvijezdama.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
qretsar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: DERVENTA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 12, 2010 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji ikad!

_________________
Daj ljubavi svima - bice ti vraceno kad-tad Smile
 
lagunabendpancevo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad Toliko veliki gubitak za ceo Balkan...a mozda i ceo svet. Fantastican glas koji se jedno radja,harizma,dobrota...Bog nam je dao andjela a onda ga i uzeo...
 
beladinland
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Apr 2009
Poruke: 20
Mesto: Belograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2011 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RIP Todore... Zauvek cemo te pamtiti..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

25-og bi imao punih 30 godina, lijepi anđele. Još te ne mogu slušati, a da u grlu ne stegne.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Tose Proeski Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon