www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mirisljave svece
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Mirisljave svece Na vrh strane Na dno strane

Kakvo vi misljenje imate o tim mirisljivim svecama? Dali ih koristite? I kakve? Posto postoje vise vrsta: one obicne svece,one sto idu kao na isparavanje ili evetualno mirisljkave stapice ili nesto drugo?

 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam mirisljave svece, i moje najomiljenije su diptyque i aromatique svece.....puna mi ih je kuca i fenomenalno mirisu, pogotovo diptyque, one mirisu najduze i napravljene su od soy wax-a.....meni ih nikad dosta.... 8) Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih ne koristim, ne znam zasto, ali eto volela bi da pocnem Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma te svece su super za romantiku. Uvece kad se popale po celom stanu, a pogase svetla-strava izgleda!
Pozdrav
losmi200
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo romanticno

_________________
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim mirisljive svecice,njabolje su mi od lubenice,cemeta i vanilije!
cijeli stan mi uvijek mirisi po njima...mmm.. Smile
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim i svece i stapice...ne cesto ali koristim...
Svece narocito kada je neko drustvo kod mene koje pusi...kazu da sveca neutralice dim...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koliko ti stapici traju? 5 min?
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim sveće, a još ako i lepo mirišu....joooj miline.... sve mi je lepše uz njih Laughing
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mirisljavi stapici traju nekih pola sata.
Imaju opijajuce i definitivno najjace mirise...Ne volim ih preterano zbog dima...
SVece koristim. Isprobala sam skoro sve moguce mirise, i zakljucila da mi opijum najbolje "lezi"...
Sto se aromaticnih ulja tice, i njih sam koristila ali kratko. Mora se paziti koje ulje uzimate jer zna posle nekog vremena zesce da boli glava od njih.
Inace sam koristila ruzino ulje i miris lavande...

A da je romanticno jeste...Ja i kada sam sama, uvek uvece palim svece.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a gde zakacis te stapice?
a sto se ulja tice stvarno od nekih zna da boli glava.. Sad
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne koristim ni stapice ni mirisljave svece...boli me glava od njih

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Mirisljave svece Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon