www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zapostavljena prijateljstva
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 1:23 am    Naslov poruke: Zapostavljena prijateljstva Na vrh strane Na dno strane

Zasto smo mi devojke takve da kada nadjemo jednog ozbiljnijeg decka i pocnemo se ozbiljno zabavljati sa njim.. polako zapostavljamo dugogodisnje i verne drugarice? Zasto jednostavno ne nadjemo vremena za njih?

 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 4:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja prijateljice nikad nisam zapostavljala...ni kad sam se zabavljala....ni od kad sam se udala.....pravo prijateljstvo se ne moze zapostavljati....mora se negovati....uvek....jer jedino tako opstaje.... 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 4:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto nam je ovo noviji decko i sveziji i umesto sa prijateljicama zelimo lepe trenutke da gradimo sa novim deckom....

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
GiGaLedena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 390
Mesto: Bec

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 7:17 am    Naslov poruke: Re: Zapostavljena prijateljstva Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
polako zapostavljamo dugogodisnje i verne drugarice? Zasto jednostavno ne nadjemo vremena za njih?
nebi smeli da to uradimo!
a vremena bim kao sto je vec i vestica rekla, zeleli pre da provedemo sa deckim... upoznavanje... grabljenje jos bezproblematicnih minuta... uzivanje u dvoje i bla bla da ne odugujem...
al ipak bi trebali da nadjemo makar toliko vremena da poklonimo i dalje gajimo sa nasim verneim prijateljicama... a one ako su stvarno prave ce i da razumu da dobivaju manje od nas... kao sto bi i mi nji razumele... zar ne?

_________________
...svako ponekad ubije nekog koga voli,
neko to cini sa osmehom na licu,
a neko suzama i placem,
neko se odmah okrene i ode
a neko stoji dugo dok srce mu skace,
kukavice to poljupcem cine,
a hrabri udare macem...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nismo sve takve. Bez obzira koliko mi se svidjao taj novi decko, moji prijatelji su bili tu pre njega i bice uz mene i posle njega. Delili su sa mnom trenutke koje on nije, plakali samnom, smejali se samnom, dobro, zlo ... SVE! Dok je on samo osoba u zivotu (mozda i prolazna) prema kojoj su mi se javila malo drugacije emocije, mozda u trenutku cak i najjace koje imam...ali nikako dovoljno jake da zapostavim svest o tome ko su mi prijatelji i sta oni zasluzuju od mene, tj. ne zasluzuju. A svakako ne zasluzuju da padnu u drugi plan....

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Pa nismo sve takve. Bez obzira koliko mi se svidjao taj novi decko, moji prijatelji su bili tu pre njega i bice uz mene i posle njega. Delili su sa mnom trenutke koje on nije, plakali samnom, smejali se samnom, dobro, zlo ... SVE! Dok je on samo osoba u zivotu (mozda i prolazna) prema kojoj su mi se javila malo drugacije emocije, mozda u trenutku cak i najjace koje imam...ali nikako dovoljno jake da zapostavim svest o tome ko su mi prijatelji i sta oni zasluzuju od mene, tj. ne zasluzuju. A svakako ne zasluzuju da padnu u drugi plan....


Da se ja opet, za svaki slucaj Very Happy , slozim sa kapljicom!
Nikada, ali nikada, nisam bila toliko licimerna, da zaboravljam nekoga ko mi je godinama bio uz mene, u svakakvim situacijama. Pa, bice tu i kad taj novi ode! Takve "prijatelje", koji "nemaju vremena" za mene jer imaju novog decka-ne smatram prijateljima! Uvek se nadje vremena, kad to zelis! Imam razumevanja dosta, ali za ovakve stvari ne! Po mom misljenju, takvi ljudi su licemerni i nikada i nikome, ne mogu biti pravi prijatelji! Wink

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Uto Dec 06, 2005 4:40 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Monica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 108

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam takva, ali dosta mojih drugarica su me zapostavile... I mislim da to nije u redu... Sad
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada svoje drustvo nisam zapostavljala. Mozda bismo provodili manje vremena zajedno, ali to je normalno posto je tu neko novi. Bitno je naci balans.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zapostavljam drugarice...a ni one mene kad nadju momke.Nekako mi je taj jos sladje kad se udruzimo Twisted Evil

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to nikada nisam cinila.....uvek je bio jedan dan u nedelji koji je bio posvecen njima...i danas je tako.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam zapostavljala drugarice jedino sto nisam imala vise toliko vremena za njih, ali one su se i zbig toga ljutile na mene...
jedva cekam da neka od njih nadje momka i da dugo bude u vezi sa njim pa da vidim sta ce biti!!!

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja do sada nisam nikoga zapostavljala...verovatno jer ni kad sam bez dečka nisam non-stop sa drugaricama, pa kad imam dečka-opet je naše viđanje u granicama normale.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zapostavljena prijateljstva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon