www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zapostavljena prijateljstva
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa kapljicom definitivno...vecinom drugarice zapostavljaju mene...jeste tacno da imam vise obaveza nego ranije ali sam uvek nalazila dovoljno vremena za njih...prava prijateljstva ne mogu propasti zbog toga sto sada ja ili ona imamo neku stabilniju vezu


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svoje prave drugarice nikada ne bih zapostavila zbog decka...Jednostavno momci dodju i prodju a one uvek ostaju...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
NatasaI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 177
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ja takva, jeste da malo manje paznje dam prijateljicama ali to je kad se zaljubis. I tako one meni, nekad mi je tesko ali shvatam ih. Rolling Eyes
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam tih problema, imam jednu drugaricu Smile Smile Smile
zapostavim ja nju, zapostavi i ona mene, ali se niko ne ljuti jer obe shvatamo...
 
Marina_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 34
Mesto: SPLIT

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi,
imam i ja momka. vidamo se svaki dan. imam i prijateljice,s njima se nadem jedan put tjedno na pice, cujem sto je cesto moguce, javljam sms i izademo subotom ili nekad petkom vanka! dogovor je jedan vikend s njima jedan s njim,ak se potrefi da se taj vikend nema kuna ide se za 2tjedna. imam i jos fax a on mi je od 8-20h ovisi o danu ukljucujuci i pauze a kako da se vidim s njima tjekom jutra kad one izlaze tek popodne. sve je u dogovoru,naravno kad se nema momka da ce se imat vise vremena za njih pa cete izlazit svaki vikend i cesto na kave. s njim sam u njega ili se prosetamo,ne trebaju na kafici.
Wink

_________________
MaRiNa
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koliko vidjam momka,gotovo isto toliko vidjam i najbolju drugaricu (ako smo u mogucnosti).Retko kad zapostvaljam najbolje prijatelje,ali nekad jednostavno ne mogu da stignem sve.Al razumeju oni.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Marina_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 34
Mesto: SPLIT

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, ali se nema love za stalne kavice. Nismo svi istih primanja, neki rade, neki ne. naravno da oni koji rade ne misle na to. ali one imaju razumijevanja,kad treba plate one ali to se rjetko desi jer se uvik skupi kuna kad se treba nac s njima,ali ne da mi jave da su u gradu a ja na faxu ili imam neki drugi dogovor. Laughing
a sta je s onima koji imaju predavanja popodne kao ja? imam samo slobodno 2puta tjedno ali one nemogu ili tako nesto. a vikendom imam obiteljskih posjeta jer sam djete rastavljenih roditelja.
sve je stvar dogovora!

_________________
MaRiNa
 
laylla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 72
Mesto: NOVI PAZAR

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, ja sam upravo u nekom problemu takve vrste. Dok sam bila u srednjoj shkoli, svaki dan sam provodila sam svojom najboljom drugaricom. Vidjale smo se pre shkole, u shkoli i posle shkole. I na prvoj godini faxa, predavanja su nam bila u slichno vreme pa smo imale priliku i tada da se vidjamo. Medjutim, proshle i ove godine se vidjamo mnoooooogo redje. Svaki dan se vidjam sa dechkom, u razlichito vreme imamo predavanja i eto. To me muchi i ona mi jako fali, ali... Ma ispravicu ja to! Wink

_________________
Everything that doesn't kill us, makes us stronger.
 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije tacno da smo takve.ponekad nemam vremena za sve ali se trudim da nikog ne zapostavljam.uz dobru organizaciju moze se sve postici i videti se i s deckom i s drustvom.ako vas decko ne zapostavlja svoje drugove ne znam zasto biste vi zapostavljale svoje drugarice?
 
jagoda1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:30 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

ako je prava drugarica nece te zapostaviti i zaboraviti..ja naprimer sam takva da ako nemam vremena da se vidjam vise toliko puno sa drugaricom kao pre, onda joj pokazem na drugi nacin da mi je vazna, nazovem je cesce, napisem joj poruku, i kad se vidimo kazem joj koliko mi je vazna.. Ja mislim da je to sve do karaktera osobe dali ce zapostaviti drugaricu ili ne..
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam imala takva iskustva, jednostavno moram da nadjem vremena za sve
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam takva i zaista dajem sve od sebe da i za decka i prijatelje nadjem vremena,a da se niko od nih ne oseti zapostavljneo...prijatelji su nam tu za ceo zivot i uvek ce biti tu,a decko je sada tu,mozda sutra vise nece biti...ja se uvek trudim da svima posvetim vreme,da uklopim sve...iako svaki trenutak bih zelela a provedem sa njim,opet isto tako volim da se vidim i sa prijateljima...po meni je to jako ruzno zapostavljati prijatelje zbog decka...ponekad se desi da taj i decko ne zasluzuje da zbog njega nekog zapostavimo,jednog dana izadje iz naseg zivota kao da nikada i nije bio tu i sta onda?...a prijatelji ostaju,bilo da je sve super ili da je sve krenulo po zlu,oni su uvek uz nas i uvek i ostaju...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zapostavljena prijateljstva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon