www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zapostavljena prijateljstva
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na pocetku kad sam pocela sam zapostavljala prijatelstvo ali sad je kao pre

 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...pa kad nadjete pravu osobu onda naravno da zelite malo vise vremena da provodite s njom...i da samim tim imate i manje vremena za drugarice pored svih ostalih obaveza...to morate shvatiti i vi i vase drugarice...naravno uvek se nadje vremena za sve al mislim da to nije zapstavljanje jednistavno sada imate osobu kojoj ipak morate posvetiti vise paznje naravno uz uslov da vam je kraj nje lepo...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se meni uvjek dešavalo i uvjek sam imala prepucavanja zbog toga ali danas isto to rade i one...tužno što je tako nebi smjelo....
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam zapostavljala prijatelje i smatram da nitko ne bi trebao to raditi
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam zasto to i muskarci i devojke uopste rade ja sam veliki protivnik toga, svoje prijatelje nikada ne zaboravljam i uvek stizem da se druzim i pored veze.
 
pussycatvk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 63
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ih nisam zapostavljala zbog dečka! Niti bih to ikad napravila! Po meni je to bezobrazno! Kao da šalješ poruku, sad mi je dobro, nitko mi ne treba! I onda kad prekineš s dečkom, odjednom opet trčiš prijateljici! Meni je to sebično i licemjerno!

_________________
Relax... take it easy... Smile
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam taj osecaj.. zapostavljamo ih jer i ne razmisljamo kako se one osecaju kad im kazemo "e srce, ajde nadjemo se kasnije on me sada nazvao da se vidimo,izvini".. zapostavljamo ih jer i ne provalimo kako brzo vreme leti sa njim, i onda kad vidis da nemas vremena danas, ti kazes "aj javicu joj se sutra" a sutra ista prica.. zato treba svojoj drugarici, osim svakodnevnog cavrljana telefonom, da priredis nesto sto bi moglo da je obraduje, da provedete po mogucstvu ceo dan zajedno i da se lepo istracarite..
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim, ne kazem da je tako, da vi, "lepse" polovine, u osnovi zudite da budete "ususkane". Cast nekima koje izuzimam, ali na zensku populaciju, to nije vise od 0.1%.
No. Kada "maznete" muskarca, koji po svim kriterijumima, uslovno, odgovara, instiktivno smatrate da ste resile, zaokruzile bolje reci, jednu celinu. U tu celinu upada, musko u krevetu, musko prijatelj, musko finansijer(nemojte da se hvatate za ovo, jer svaka zena ocekuje od muskarca da je finansijski stabilan... itd, mozda losa rec finansijer, nemam sada bolju), musko otac, musko majstor, itd.. S obzirom na mentalitet zene, koji nije po prirodi dovoljno samostalan (ne kritikujem, iznosim SVOJE misljenje), dolazi upravo do toga sto se moze reci, "ucaurenja". I nije to izgovor za drugaricu, prijateljicu, nemam vremena, ili ne znam sta.. ma boli vas savrseno... jer nasle ste onu "celinu". E onda dolaze godinice, posle 40te, gde shvatite da, to bas i nije tako kako ste sanjale i mastale, te dolazi do psihickog stanja, rastrojstva, u zargonu se kaze, "zena je u klimaksu", a klimaks nema veze sa psihom, nego sa fizikom... a pomerena psiha posledica neispunjenja snova, pa se pripisuje klimaksu.... itd.. to za neku drugu temu ...

cao zene, damice, devojcice...
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam to uradila i vishe nikad.....

Nema sanse.... Iskljuciva sam po tom pitanju.....

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra tema...nisam nikad zapostavila drugarice niti cu(priznajem nemam ih toliko ali ipak) kad sam imala vezu,mi smo se vidali svi skupa Wink
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uglavnom sve svoje slobodno vreme provodim sa deckom...ali uvek nadjem vreme i za drustvo...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to nikad nisam učinila,al zato moja bivsa najbolja kolegica je,i mislim da to nije ni najmanje u redu i da to nisu pravi prijatelji

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zapostavljena prijateljstva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon